Amaca dönük tasarlanan sporcu destek gıda ürünlerinde, yoğun olarak yer alan ana bileşenler; ürünün kullanım nedeninin de kolayca tespit edilmesini ve dolayısıyla kullanım amacına dönük tercih edilebilmesini sağlamaktadır. Hardline Ribose 150 gr ürünü de Hardline markasının bu tercihi kolaylaştırabilecek şekilde geliştirdiği gıda takviye ürünleri arasında yer almaktadır. Adından da kolayca anlaşılabileceği üzere D-Ribose içeriğinin ana etmen olduğu bir antrenman destek ürünüdür. Hardline Ribose 300 gr veya 150 gr gramajları ile tercih edilmekte olup, enerji kaybı yaşamak istemeyen sporcuların ilk seçenekleri arasındadır.

Hardline Ribose

D-Ribose Ne İşe Yarar?

Hardline Ribose ne işe yarar, diye düşünüldüğünde bu sorunun cevabının D-Ribose molekülünde gizli olduğu kolayca fark edilecektir. D-Ribose ise, canlı bütün organizmalarda yer alan bir karbonhidrat molekülü olarak bilinir. ATP üretimine destek olan başlıca moleküller arasında gelen D-Ribose bu sayede hücrenin enerji akışında da söz sahibidir. Dolayısıyla, sporcuların antrenman esnasında çok daha olumlu sonuçlara ulaşmasında da Hardline markasına ait bu ürünün payı yüksek olacaktır. İşbu ürün, katkı maddesi veya ilave aroma içermemesi ve % 100 D-Ribose tozu olarak geliştirilen içeriğiyle bu katkıyı tartışmasız bir şekilde ortaya koyabilmektedir.

Hardline Ribose Kullanımı

Yüksek karbonhidratlı bir spor gıdası niteliğinde olan D-Ribose; 5 karbonlu pentoz bir şeker olması sayesinde vücudun enerjiden faydalanması noktasında ciddi katkı sahibidir. Dolayısıyla Hardline Ribose nedir ve nasıl kullanılır gibi ürün odaklı soruların cevapları da D-Ribose içeriği sayesinde akılda kolayca yer etmektedir. Orta ve ileri seviye sporcuların, biri sabah biri öğleden sonra olmak üzere günde iki kez, 5 grama karşılık gelen bir ölçek ürünü 200 mL su ile karıştırarak tüketmesi tavsiye edilmektedir. Bu kullanım şekli ise vücudun ihtiyaç duyduğu ATP’nin artması için ideal bir rutin oluşturacaktır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

D-Ribose Faydaları

Bileşeninde yer alan % 100 D-Ribose içeriği ile vücudun günlük ihtiyaç duyduğu D-Ribose molekülünün kazanımını sağlayan Hardline Ribose ürünü sayesinde bu molekülün sunduğu faydalara erişmek mümkündür. D-Ribose molekülü kalp hastalığı olan kişilerin kalp fonksiyonlarını iyileştirmekten hücrelerdeki enerji depolarını kurtarmaya, bazı ağrı bozukluklarının belirtilerini gidermekten kas fonksiyonunu geliştirmeye kadar pek çok alanda vücuda katkıda bulunmaktadır.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikHardline Noxx 5 İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikHardline Taurine 100% Powder İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ