Hardline Nox 2 1090 gr olarak satışa sunulan bir pre-workout, yani antrenman öncesi, üründür. Toz formda olan bu ürünün amacı, sporcuların daha olumlu sonuçları elde etmesine yardımcı olmaktır. Kompleks içeriği ile özel olarak formüle edilen bu ürün; amaçladığı etkiyi ortaya koyabilecek şekilde bir araya getirilmiş bileşenlere sahiptir. Bu sayede Hardline Nox 2 1090 gr ne işe yarar diye sormaya dâhi gerek bırakmayacak bir netlik barındıran bu spor takviye gıda ürünüyle kas gelişiminin hızlanması ve antrenmanlardan sonraki yenilenme süresinin kısalması mümkündür.

Hardline Nox 2

Hardline Nox 2 İçeriği

Hardline Nox 2 içerik olarak karbonhidratlardan ve çok fazla çeşide sahip amino asitlerden oluşturulmuş; özel bir formülle bileşenleri bir araya getirilmiş bir yapıdadır. 3500 mg gibi, oldukça yüksek kabul edilebilecek bir miktarda arjinin ve ATP bakımından öneme sahip olan L-Ctruline Malate ile amino asit çeşitliliğini sağlayan taurin ve ornitin AKG gibi unsurları barındırmaktadır. Dolayısıyla, antrenman sonrasındaki yenilenmenin hızlanması, adale dolgunluğunun sağlanması ve glutamin seviyesinin artırılması; Hardline Nox 2 kullanıcı yorumları ile de görülebileceği üzere ürünün sunduğu faydalar arasındadır.

Hardline Nox 2 İşlevleri

Yapısında barındırdığı amino asit çeşitliliği sayesinde; ATP başta olmak üzere vücudun antrenman sonrasında ihtiyaç duyduğu pek çok işleve katkı sunmayı başaran Hardline Nox 2 yorum aldığı en başarılı özelliklerinden birisi gereği; antrenmanlar sırasında en fazla tüketilen amino asitleri tedarik etmek suretiyle kasların en fazla depoladıklarını bir araya getirerek amino asit havuzunu doldurmaktadır. Ürün, aynı zamanda vegan beslenmeye de uygundur.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

ATP Bakımından Hardline Nox 2

Amino asit katkısının yanı sıra ATP açısından da vücuda katkı sunan Hardline Nox 2 vücuda gereken enerjinin sağlanmasında yardımcı olduğu gibi, adale torkunda da artış göstermeye, yüksek güç katkısı yapmaya ve katabolizma engellemeye destek olmaktadır. Egzersiz boyunca ATP oluşum hızında artış, egzersiz sonrasında ise fosfoktreatin seviyesinin tekrar aynı noktaya daha hızlı getirilmesi gibi katkılar sunmaktadır. Daha çok besin ile oksijen taşınımı, ürünün sunduğu destekler arasında yer alırken bu vesileyle besin ögelerinin en fazla ihtiyaç duyulan bölgelerde en kısa vakitte metabolizmanın tüketimine müsait hâle getirilmesi sağlanmaktadır.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikHardline KGT+CAFFEIN 5:5:2 İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikHardline Noxx 5 İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ