Yoğun antrenman dönemlerinde spordan önce ve sonra vücudun rutin akışa ayak uydurabilmesi için dinamizm kazanabilmesi adına gerekli içeriklerin yer aldığı Hardline KGT+Caffein 5:5:2 özellikleri de bu içerikler sayesinde şekillenmektedir. Hardline KGT takviyesi, antrenmanların öncesi ve sonrasında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Nitekim, sporcunun performansında artış olması ve yoğun antrenmanların akabinde vücudunun toparlanmasının hızlanması hedeflenmektedir. İhtiyaç duyduğu destek, bu minvalde olan sporcular için eşsiz bir takviye gıda ürünü olan Hardline KGT+Caffein 5:5:2 yorumlar aldığı en belirgin niteliğini de antrenmanlardaki performans artışına vesile olarak göstermektedir.

Hardline KGT+CAFFEIN 5:5:2

Hardline KGT +Caffein 5:5:2 İçeriği

Başarılı bir sporcu takviye gıdasının sırrı, tam olarak hedeflediği etkiyi yaratabilecek şekilde tasarlanmış bir içerikte gizlidir. Hardline KGT’nin başarısı da içeriği ile doğru orantılı bir uyum teşkil etmektedir. İçerik bazında Hardline KGT +Caffein 5:5:2 inceleme yapılması hâlinde 5000 mg gibi oldukça yüksek kabul edilebilecek miktarda kreatin monohidrat ve bir o kadar glutamine amino asidinin yanı sıra 2000 mg da taurin içeriğine sahiptir. Bu içerikler, pek tabi ki tesadüfi değildir. Vücudun toparlanma sürecine yardımcı olan glutamine ile pek çok enerji içeceğinin ana bileşeni konumundaki taurin; güçlü bir destek sunmayı vaat eden bu takviye gıda ürünü için güçlerini birleştirmiştir.

Hardline KGT +Caffein 5:5:2 Kullanımı

Orta ve ileri seviye antrenman düzeyindeki sporculara tavsiye edilen Hardline KGT+Caffein 5:5:2 kullanımı bu iki düzey için fark göstermemektedir. 37 grama karşılık gelen bir ölçeğin yer aldığı bir porsiyonun 300 mL düzeyindeki bir bardak su ile karıştırılmak suretiyle antrenmanlardan yarım saat önce tüketilmesi gerekmektedir. Yapısında yer alan taurin ile enerji sunan, glutamin ile ise vücudun yoğun bir antrenman sonrasında toparlanması suretiyle zindelik hissinin devam etmesine vesile olan Hardline KGT ürününün seviye farkı gözetmeksizin aynı kullanım prensibine sahip olması ise kafa karışıklığını engelleyerek ürünü ilk günden itibaren başarılı ve aksaklığa mahal bırakmayacak şekilde kullanmayı sağlayacaktır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Kafein Tadını Sevenlere

Hem kolay kullanımı hem vücuda toparlanma konusunda kattığı sürat hem de sunduğu enerji ile oldukça büyük avantajlara sahip olan Hardline KGT+Caffein 5:5:2, günlük rutin hayatta kafein tüketimini tercih edenlere alıştıkları bu tadı birkaç ölçeklik daha sertmiş gibi sunmaktadır. Tabi ki, bu tadı sevmeyenler de olabilmekte; bütün yararlarına rağmen tadından ötürü Hardline KGT’nin işbu ürünü favorileri olamamaktadır.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikNutrend Glutamine İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikHardline Nox 2 İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ