Hardline mikronize kreatin yüksek kalitede kreatin içeren ek gıda takviyesidir. Hardline Kreatin %100 Mikronize Türkiye’de en fazla tercih edilen kreatin ürünleri arasındadır. Helal gıda üretim standartlarına uygun üretilmektedir. Mikronize formu sayesinde hızlı bir emilim gösterir. Hardline Kreatin %100 Mikronize faydaları birden fazladır.  Özellikle enerjinin (ATP’nin) kaslarda uzun süre kalmasını sağlayarak performansınızı arttırmaya yardımcı olur.  Bunun yanı sıra Hardline Kreatin %100 Mikronize 300 gr kas yapılanmasını arttırmakta ve kas büyümesini sağlamaktadır. Enerji artışını sağladığı için daha ağır ve uzun süreli antrenmanlar yapmanıza olanak sağlar.

Hardline Kreatin %100 Mikronize

Hardline Kreatin %100 Mikronize Kullanımı

Hardline Kreatin %100 Mikronize 300 gr kullanımı oldukça basittir. Her porsiyonunda 5 gram kullanımı önerilir.  120 – 250 ml sıvı ile 15 – 20 saniye karıştırılarak tüketime hazır hale gelir. Çalkalayıcı kullanılacaksa 5 saniye çalkalama yeterlidir. Ürünün aromasız olması nedeniyle çeşitli şekilde karışımlar ile kullanılması mümkündür. Damak zevkinize göre farklı meyve suları ile karıştırabilirsiniz. Kullanım zamanı spordan 20 – 30 dakika önce uygundur.  Antrenman olmayan günlerde de kahvaltı sonra tüketimi tavsiye edilmektedir. Toz kullanım şeklinde 6 haftalık kullanım periyodundan sonra 1 hafta dinlenme süresi önerilir.

Hardline Kreatin %100 Mikronize İçeriği

Ürün %100 saf kreatin içerir. Bir porsiyonunda (1 ölçek, 5 gram) 5000 mg kreatin monohidrat bulunmaktadır. Yağ, şeker, karbonhidrat içermez. Bu yüzden her diyet programına uyum sağlar.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Hardline Kreatin %100 Mikronize Püf Noktaları

Özellikle antrenman öncesi kullanıma uygun olan bu ürün antrenman öncesi kullanıldığında çalışmanız sırasında performansınızı arttırmaktadır. Antrenman sonrasında kullanımı ise kreatin miktarı azalan yorgun kasların onarılmasını sağlamaktadır. Bu nedenle ihtiyaç duyulduğu takdirde antrenman sonrasında da kullanılabilir.  Ancak Hardline Kreatin %100 Mikronize kullananlar uzun süre fazla miktarda kullanılmasının sakıncalı olduğunu düşünmektedirler. Vücutta su tutar ve kullanım süresi boyunca hacim ve kilo artışına neden olabilir. Bu yüzden 2 aylık düzenli kullanımdan sonra 2 hafta kullanımına ara verilmesi önerilir. Boks, güreş ağırlık antrenmanları gibi pump etkisine ihtiyaç duyulan birçok spor dalında kullanımı uygundur.

Hemen Kreatin Ürünlerini Keşfedin! >

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikHardline Creapure İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikIronMaxx Arginine Simplex 1600 İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ