%100 saf mikronize kreatin monohidrattan olusan bir kreatin ürünü olan Hardline Creapure, ATP’nin (enerji) kaslarda daha uzun süreli kalmasına yardımcı olma özelliği ile sporcuların en ihtiyaç duyduğu destek gıdalarından biridir. Sağladığı enerji sayesinde antrenmanlar sırasında aşırı yorgunluk hissi olmaz ve antrenmanların daha verimli geçmesini sağlar. Performansınızı arttırarak daha iyi sonuçlar almanızı sağlar. Hardline Creapure 500 gr mikronize formundan dolayı hızlı emilime sahip bir takviye gıdasıdır. Toz formunun dışında kapsül halde de satılan Hardline Creapure 120 kapsül ürünü detercih edilebilir.

Hardline Creapure

Hardline Creapure Kullanımı Hakkında

Toz formda olan 500 gr.lık hardline creapure ürününün 1 ölçeği(5 gr) 200 ml su ile karıştırılarak antrenman öncesinde tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Porsiyon sayısı bakımından 100 kullanımlıktır. Toz formu sayesinde kolay hazırlanabilirlilik sağlar. 6 haftalık kullanım periyodu ve sonrasında 1 haftalık dinlenme süresi olacak şekilde kullanılması önerilmektedir. Bazı kullanıcılar, Hardline Creapure 500 gr yorum sayfalarında meyve suyuyla karıştırarak tükettiklerini belirtseler de, sadece su ile karıştırılarak tüketilmesi uygun görülmektedir. Kapsül formda bulunan hardline creapure 120 kapsül ürününün ise porsiyon sayısı 60, porsiyon miktarı ise 2 adettir. Tüketim sırasında bol su ile içilmesi sindirim kolay açısından önem taşımaktadır.

Hardline Creapure İçeriği

Hardline Creapure Kreatin 500 gr içeriği oldukça güçlü olan bir gıda takviyesidir. Kreatin kuşkusuz ki kas yapılanmasını amaçlayan sporcular için en önemli gıda takviyelerinin başında gelir. Kreatin, kas hücrelerinde ATP (enerji) depolarını arttırarak çok daha yoğun ve etkin bir antrenman performansı geçirmenize yardımcıdır. Kasların %70’i sudan oluşur, kreatin de kaslarda su tutma oranını arttırdığından kasların daha hacimli ve hatlı görünmesini sağlamaktadır. Kreatin kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, günde mutlaka en az 2,5 litre su içilmesi gerektiğidir. Protein ve keratin bakımından oldukça zengin olan hardline Creapure, doymuş yağ, şeker ve tuz içermemesinden dolayı antrenman yanında diyet programlarınızı da destekler nitelikte bir destekleyici üründür.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Hardline Creapure Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hardline Creapure tek başına bütün besin ögelerini karşılamayacağı gibi, yeterli ve dengeli bir diyet programıyla birlikte tüketilmesi önerilmektedir. 17 yaşın altındaki çocukların, hamilelik ve emzirme dönemindeki kadınların kullanması tavsiye edilmemektedir. Ayrıca, böbrek rahatsızlığı geçiren kişilerin de ürünü kullanması önerilmemektedir. Bununla birlikte, ürünün kullanımı sonucu belirtilen belirli bir zararına rastlanmamıştır.

Hemen Kreatin Ürünlerini Keşfedin! >

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikHardline Citrulline İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikHardline Kreatin %100 Mikronize İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ