Sporcuların beslenme zincirindeki en önemli besin amino asitlerden meydana gelen proteindir. Vücudumuz her amino asiti sentezleyemez. Bu yüzden bazı amino asitlerin gıda yoluyla alınması gerekir. Bunlardan biri olan arjinin amino asiti Ironmaxx Arginine Simplex 1600 ile takviye edilmektedir. Yapılan araştırmalar arjininin birçok yararı olduğunu ortaya koymuştur. Kullanımı ile birlikte Ironmaxx Arginine Simplex 1600 faydaları kendini gösterir. Arjinin eksikliği yoğun spor yapan insanlarda görüldüğü gibi uzun süreli açlık veya iştahsızlık durumunda ve stres altındaki kişilerde de görülmektedir. Eksikliği durumunda yeterli miktarda alınması önem taşımaktadır.

IronMaxx Arginine Simplex 1600

Daha güçlü olmak için: IronMaxx Arginine Simplex 1600

Her porsiyonunda4500 mg arjinin bulunduran Iron Max Arginine kas kütlesini önemli derecede artırmakta ve en önemlisi bu kas kütlesini en iyi şekilde korumaktadır. Iron Max Arginine içeriği bakımından rakiplerini geride bırakmakta ve yüksek protein içeriği ile daha güçlü olmanızı sağlamaktadır. İçerdiği %0,1 düşük yağ oranı ile sporcuların vazgeçilmez gıdası haline gelmiştir. Bunun yanı sıra aspartam, gluten ve laktoz içermemesi sporcuların tercih sebebi olmaktadır.

IronMaxx Arginine Simplex 1600 Kullanımı

Kullanım miktarı yaşa, cinsiyete ve harcanan enerjiye göre değişim göstermektedir. Ancak genel olarak günde 3 kapsül kullanımı uygundur. Spor günleri spordan yarım saat önce; diğer günlerde ise yatmadan önce kullanılır. Yemeklerden önce kullanımı ve tüketimi sırasında bol su içilmesi önerilir. Kapsüller yutkunmayı zorlayacak büyüklükte olmadığı için rahatlıkla yutulabilir. Sindirimi oldukça kolay olan Ironmaxx Arginine Simplex 1600 tüketim sonrasında herhangi bir rahatsızlığa neden olmaz. Bu sayede herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Ancak tek seferde 4 kapsülden fazla kullanılması önerilmemektedir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

IronMaxx Arginine Simplex 1600 İncelemesi

Her sporcu kullandığı takviyeden maksimum verim ve fayda sağlamak ister. İhtiyaç duyulan amino asit miktarını yeterli seviyede karşılayan bu ürün tüm sporcuları memnun etmektedir. Ironmaxx Arginine Simplex 1600 kullananlar da olumlu yorumları ile bunu dile getirmektedirler. Kutu içerisinde 300 adet kapsül bulunması minimum 100 gün gibi uzun süre kullanım imkanı sağlamaktadır.

Hemen Arjinin Ürünlerini Keşfedin! >

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikHardline Kreatin %100 Mikronize İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikIronMaxx Carboost İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ