Her sporcu antrenman sırasında enerjiye ihtiyaç duyar. Enerji arttıkça antrenman performansı da artar. Her antrenmanın farklı amaçları bulunur. Özellikle kas kütlesinin artışı ve kaslardaki dayanımın artması istense de yağ yakmak da her sporcunun hedefleri arasında yer alır. Hardline Carnifit içerdiği karnitin amino asiti ile yağ yakımına yardımcı olan bir sporcu içeceğidir. Spor esnasında enerji artışını sağlar ve yağ asitlerinin yakılmasına yardımcı olur. Özellikle hedefi kilo vermek olan sporcular için vazgeçilmez bir üründür.

Hardline Carnifit

Hardline Carnifit Hakkında

Hardline Carnifit 500 ml doğal bitkisel stevia ile tatlandırılmış sıvı formda bulunan ek gıda takviyesidir. Türkiye’deki ilk doğal tatlandırıcı stevia ile üretilmiş karnitin içeren takviye edici gıda olarak bilinmektedir. Şeker içermemesi ve düşük kaloriye sahip olması hardline carnifiti diyet programlarının vazgeçilmezi haline getirmiştir. Aynı zamanda ananas aroması sayesinde sevilerek tüketilir.

Hardline Carnifit İçeriği

Bir porsiyonunda bir şişe (500ml) tüketilen hardline carnifit sadece 7 kaloriye sahiptir. Bu yüzden diyet programlarında rahatlıkla kullanılabilir. İçeriğindeki 2000 mg karnitin sayesinde istenmeyen yağlardan kurtulmak kolaylaşır. Aynı zamanda 500 mg taurin içerir. Bu sayede antrenmanlar sırasında gerekli olan enerji Hardline Carnifit 500 ml 2000 mg tarafından karşılanmış olur.  İçerdiği ananas aroması sayesinde tüketimi büyük kolaylık sağlamaktadır. Antrenmanlar sırasında sıvı kaybının önüne geçebilir. Şişe formu sayesinde kullanımı oldukça rahattır. Ek bir hazırlık gerektirmeden direkt tüketime hazırdır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Hardline Carnifit Kullanım Şekli

Hardline Carnifit kullanımı oldukça basittir. Diğer takviye edici gıda ürünleri gibi karıştırma ve çalkalama gerektirmez. Başlangıç seviyesindeki antrenmanlarda, antrenmandan yarım saat önce ya da antrenman sırasında bir şişe tüketimi uygundur.  Ancak orta seviye ve ileri seviye antrenmanlarda, antrenmandan yarım saat önce bir şişe ve antrenmanlar sırasında bir şişe olmak üzere toplamda iki şişe tüketilmesi tavsiye edilir. Hardline Carnifit kullanıcı yorumları değerlendirildiğinde özellikle hoş bir tada sahip olduğu ve antrenmanlar sırasındaki sıvı ihtiyacını karşıladığı düşüncesi öne çıkmaktadır. Kalp ile ilgili rahatsızlığı ve ritim bozukluğu olan hastaların hardline carnifiti doktor kontrollünde kullanmaları oldukça büyük önem taşımaktadır.

Hemen Protein Tozu Ürünlerini Keşfedin! >

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikHardline Beta Alanine İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikHardline Carbopure İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ