Hardline carbopure saf karbonhidrattan oluşan takviye edici gıda ürünüdür. Toz forma sahip olan Hardline Carbopure mısırdan elde edilir. Performans artışına yönelik üretilen bu ürün performans öncesi kullanıldığında sporcuların antrenman performansını olumlu yönde etkilemektedir. Ayrıca antrenman sonrası kullanımında da glikojen depolarının dolmasına yardımcı olmaktadır. Tatlandırıcı ve aroma içermez. Bu sayede her sporcu dilediği şekilde hazırlayabilmektedir. Aynı zamanda düşük şeker ve yağ oranıyla yağlanmayı da engellemektedir. Hardline Carbopure kullananlar kreatin ve gainer ürünleri ile karıştırarak kilo ve kazanımı için kullanabildiklerini söylemektedirler.

Hardline Carbopure

Hardline Carbopure Faydaları

Hardline Carbopure 4000 gr ürünü yoğun antrenman günlerinde vücudun karbonhidrat ihtiyacını karşılar. Yoğun spor sonrası yorgunluğu giderir. Antrenman sonrası kullanıldığında glikojen depolarını doldurur. Kreatin ile kullanıldığında kreatinlerin vücutta daha verimli kullanılmasını sağlar.  Düşük şeker ve yağ içeriği sebebiyle vücuttaki yağlanmayı engeller.  Dayanıklılık ve uzun süre enerji gerektiren antrenmanlarda gerekli enerji ihtiyacını karşılar.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Hardline Carbopure Kullanım Şekli

Bir porsiyonunda iki ölçek (46 gram) kullanımı önerilir. 300 ml su ile karıştırmak ya da çalkalayıcı yardımı ile çalkamak suretiyle kolayca hazırlanır. Antrenmanlardan yarım saat önce kullanımı önerilir ve antrenman yoğunluğu ve ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak antrenmanlardan sonra da bir saat içinde bir porsiyon daha kullanılabilir. Ürünün aromasız olması sayesinde diğer karışımlarınıza veya meyve sularınıza da karıştırarak tüketebilirsiniz. Hardline Carbopure nedir diye sorulduğunda mısırdan elde edilen gıda takviyesi olduğu söylenir. Dolayısıyla mısır nişastasından elde edildiği için içeriğinde maltodekstrin içerir. Bu yüzden özellikle diyabet hastalarının doktor kontrolünde kullanması gerekir. Ayrıca serin ve nemsiz bir ortamda saklanması gereklidir. Ürün herhangi bir hastalığın teşhisinde ve tedavisinde kullanılmamaktadır.

Hardline Carbopure Kullanıcı Yorumları

Hardline Carbopure yorumları değerlendirildiğinde genel olarak beğenilmekte ve başarılı bulunmaktadır. Kullanıcılar antrenmanlar sırasında yorgunluk hissetmediğini ve antrenman sonrası bitkinliğin olmadığını söylüyorlar. Bazı kimyasal içerikli takviye ürünlerinin yanı sıra Hardline Carbopure 1000 gr ürününün sağlıklı olduğunu düşünmektedirler. Bazı kullanıcılar karbonhidratın sadece kilo almada kullanıldığı algısını yıktıklarını bildirerek proteinle birlikte harika bir güç desteği sağladığını savunmaktadırlar.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikHardline Carnifit İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikHardline Citrulline İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ