Yapılan her antrenman sonrasında dayanıklı kaslar her sporcunun hayalidir. Kas gelişimi ve kütlesinde artışın önemli olduğu kadar kasların dayanıklılığı da oldukça önemli bir konudur. Bu dayanıklığı sağlayan en önemli şeylerden biri beta alaninedir. Bir amino asit türevi olan beta alanine vücudumuzda karaciğer tarafından sentezlenmektedir. Bunun yanında kümes hayvanları ve kırmızı et tüketimi ile beta alanine ihtiyacı giderilebilmektedir. Ancak yoğun olarak yapılan antrenmanlarda beta alanine olan ihtiyaç artar ve ek gıda takviyesi almaya ihtiyaç duyarız. Hardline Beta Alanine bu ihtiyacı gidermek için tasarlanmıştır.

Hardline Beta Alanine Neden İhtiyaç Duyarız

Her sporcu yaptığı antrenmanın en iyi antrenmanı olmasını ister. Bunun için bir sonraki antrenmana daha iyi başlamayı hedefler. Ancak yoğun antrenmanlar yorgunluğa neden olur ve bir sonraki antrenmanlar verimini düşürür. Hardline Beta Alanine inceleme yapıldığında iskelet kaslarında karnozin seviyesini artırdığı belirlenmiştir. Bu özelliğiyle diğer hayvansal gıda tüketimlerinden daha faydalı hale gelmiştir. Hardline Beta Alanine kullananlar bir sonraki antrenmanlarına daha dirençli ve daha istekli başlarlar. Yapılan araştırmalar Hardline Beta Alanine 300 gr ürününü kullanan sporcuların, kullanmayan sporculara göre yorulmadan daha uzun süre antrenman yaptıklarını göstermektedir.

Hardline Beta Alanine Faydaları

Kas hücrelerinde bulanan karnozin miktarını artırarak, kasların dayanıklılığını artırır. Sadece vücut geliştirme sporu yapanların yanı sıra koşu ve boks gibi dayanıklılık gerektiren spor dallarına da hitap eder. Kaslardaki pH seviyesini artırarak, performans sırasında kas dayanıklılığına katkı sağlamakta ve kas kaybına karşı destek olmaktadır. Hardline Beta Alanine içeriği 3000 mg beta alanine ile önem taşır. Koruyucu ve katkı maddesi içermemesi kullanıcılar tarafından önemli bir özellik olarak görülmektedir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Hardline Beta Alanine Kullanım Önerileri

Hardline Beta Alanine için her porsiyonda bir ölçek (3 gram) kullanımı önerilir. Bu sayede 100 porsiyon kullanım olanağı tanımaktadır. Antrenmandan önce ve sonra 150 ml su ile karıştırılarak toplamda iki defa kullanımı yeterlidir. Toz formda olması, kolay karışabilirliği ve aromasız olması nedeniyle farklı şekillerde hazırladığınız karışımlar ile de tüketebilir, süt veya meyve sularınıza ekleyebilirsiniz. 

Hemen Protein Tozu Ürünlerini Keşfedin! >

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikGrenade 50 Calibre Pre-workout İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikHardline Carnifit İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ