Grenade 50 calibre güç, dayanıklılık ve enerji sağlayan bir amino asit gıda takviyesidir. Yapılan antrenmanlar sırasında performansınızı arttıran Grenade 50 Calibre Pre-Workout içerdiği BCAA amino asiti ile kas kaybınızı önlemeye yardımcı olur içerisinde alanin, kafein ve kreatin gibi önemli besin maddelerine sahip olan bu ürün toz formda bulunan bir ek gıda takviyesidir. Grenade 50 Calibre Pre-Workout ne işe yarar diye bakıldığında, en belirgin yararı çalışma isteği ve enerji enerjinizi artırarak antrenman performansınızın en iyi olmasını sağlamasıdır. Bilimsel araştırmalar ile performans arttırıcılığı kanıtlanmış bir üründür.

Grenade 50 Calibre Pre-Workout Kullanımı

Grenade 50 Calibre kullanımı oldukça kolaydır. Her porsiyonda bir ölçek (Bir tatlı kaşığı, 11.6 gram) kullanımı önerilmektedir. Toplamda 50 porsiyon sunmaktadır. Başlangıç seviyesindeki antrenmanlarda kullanılmasına ihtiyaç duyulmaz. Ancak orta ve ileri seviye antrenmanlarınız için ihtiyaç duyacağınız farklı aromalara sahip bir gıda ürünüdür. Antrenmanlardan 30 dakika önce kullanımı tavsiye edilir. Bir ölçek ürünü 250 – 350 ml su ile karıştırarak kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Limon, portakal, kola gibi aromaları sayesinde zevkinize göre hazırlayabilir ve zevkle tüketebilirsiniz. Ayrıca Grenade 50 Calibre Pre-Workout fiyat bakımından değerlendirildiğinde porsiyon başına düşen miktar oldukça ekonomiktir.

Grenade 50 Calibre Pre-Workout İçeriği

Kompleks içeriğe sahip olan Grenade 50 Calibre Pre Workout yorumları incelendiğinde kullanıcılar tarafından oldukça yararlı bulunmaktadır. Bir porsiyonunda 1520 mg kreatin, 1500 mg alanin, 500 mg arjinin ve ek olarak BCAA’lar, kafein, taurin içermektedir. Bu yüzden antrenman sırasında enerjiniz tükenmez ve antrenman sonrasında yaşanan yorgunluğu yaşamazsınız. Enerji seviyesini ve performansı yükselttiği gibi pump etkisi yaratan grenade 50 calibre pre workout dayanıklılık seviyenizi de yükselterek anti – katabolik etkiyi arttırır. Aspartam, domuz katkı maddesi, et ürünü, GDO, gluten ve koruyucu madde içermez.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Grenade 50 Calibre Pre-Workout Kullanıcı Yorumları

Bazı kullanıcılar, dozun iyi ayarlanmasını önermektedir. Fazla doz kullanımı halinde uyku düzeninde problemler yaşandığı bildirilmektedir. Bunun yanı sıra pump etkisinin çok iyi hissedildiği söylenmektedir. Antrenmanlarda son setlerdeki zorlanmaların yaşanmadığını bildiren kullanıcılar genel olarak üründen memnundur.

Hemen Protein Tozu Ürünlerini Keşfedin! >

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikNanox L-GlutaMass Powder İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikHardline Beta Alanine İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ