Sektörde özellikle ambalajlarıyla adından söz ettiren Grenade sporculara birçok farklı alanda supplementler sunan markalardan birisi. Biz bu yazımızda Grenade için ‘kitabı kapağına bakarak yargılamak’ deyiminden uzaklaşarak içeriğe odaklı bir inceleme yapacağız ve markanın farklı alanlardaki ürünlerine şöyle bir göz atacağız.

Grenade Protein Tozu

Kamufle süslemeli ambalajıyla raflarda yerini alan Grenade imzalı protein tozu ürünleri, markanın sembolik ürünleri arasında yer alıyorlar. Genel olarak Grenade protein tozu alanında çok fazla çeşitlilik sunmuyor ancak yarattığı tekillikte içerik bazında başarılı işler ortaya koyuyor. Markanın bu alanda sınıfta kaldığı alan ise servis fiyatı oluyor ve muadillerden ayrışmak konusunda başarısız oluyor.

GRENADE

Grenade Amino Asit

BCAA ve glutamin ürünleriyle sporculara aradıkları amino asitleri yine şık ambalajlarla sunan marka burada kendi özel formüllerini öne çıkarıyor ve protein tozuna kıyasla daha geniş bir yelpaze sunuyor denilebilir. Grenade supplement alanında farklılaşmaya gittiği amino asit alanında içerik açısından çok kompleks olmayan alternatiflere sahip ve sporcuların beğenerek tercih ettikleri 8:1:1 oranlarına sahip BCAA ile dikkat çekiyor. Ancak burada da servis fiyatının muadillere göre yüksek kaldığı göze çarpıyor.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Grenade L-Karnitin ve CLA

Temel olarak Grenade ürünleri kategorilerde çok fazla alternatif içermiyor ancak ürünlerin odak olarak şekillendirildikleri aşikar. Yani genel arayışa uyumlu formüller karşınıza çıkıyor. Grenade hakkında L-Karnitin ve CLA konusunda söylenebilecek şey ise ‘başarı’ olabilir. Markanın sektörde adını duyurmasında oldukça önem arz eden bu gruptaki ürünler yağ yakıcı alanında devrim niteliği taşıyor. Marka hem patentli formülüyle hem de el bombası formundaki ambalajıyla sporcuların dikkatini çekiyor.

Grenade Yorum ve Değerlendirme

Yazımızda ele aldığımız üç alan için Grenade’in artı yönleri markanın orijinalliği ve kalitesi olabilir ancak marka neredeyse tüm gruplarda muadillerle kıyasla fiyat konusunda sınıfta kalıyor. Kendinize özel bir supplement almak istiyorsanız ve bunu bir de ambalaj şıklığıyla pekiştirmek istiyorsanız markanın tercih edilebilir standartlar taşıdığını da söyleyelim. Grenade inceleme yazımızı noktalamadan markanın ayrıca kreatin, performans ve atıştırmalık gruplarında da ürünleri yer aldığını eklemiş olalım.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikSupplementler.com Hakkında Yorum & İnceleme
Sonraki İçerikGU Energy İnceleme

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ