Türkiye’de supplement tedariği alanında 13 yıllık geçmişini dolu dolu geçirmiş olan Supplementler.com, bugün hala Türkiye’de en çok tercih edilen sporcu besinleri siteleri arasında yer almaktadır. Büyük satış hacmi ve güçlü satış ekibiyle kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet vermek konusunda standartları yukarı çeken Supplementler.com, ayrıca perakende satış mağazalarıyla da sporcuları etrafında toplamayı başarıyor.

Supplementler.com sitesini ziyaret et!

Supplementler.com Kuruluş Yılı ve Misyonu

Supplementler.com, 2006 senesinde Dikey Vitamin Kozmetik ve Gıda Takviyeleri Paz. Tic. A.Ş. tarafından kurulmuştur. Sporcu besinleri alanında en kalabalık ürün yelpazesine sahip platformlardan birisi olarak öne çıkan Supplementler.com ayrıca ilk defa 2010 senesinde AVM’lerde ve şehir merkezlerinde açtığı perakende satış şubeleriyle de sektörün liderliğini eline almış durumdadır. Türkiye’nin her yerinden verilen siparişleri en hızlı şekilde teslim ederek, amatör ve profesyonel sporcuların beklentilerini karşılamak konusunda hassas bir profil çizen Supplementler.com ayrıca ürünleriyle birlikte sunduğu hediyeleri ve kampanyalarıyla da adından sıkça söz ettirir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
supplementler.com

Sporcu besinlerine ve aksesuarlarına ihtiyaç duyan müşterilerine en uygun fiyat ve en kaliteli ürün sunma misyonuyla yola çıkan firma, kullanıcıları kaliteli yaşam hakkında bilgilendirmek ve ürünlerini en kısa sürede teslim etmek amacı güder. Supplement ürünlerine yönelik eğitimler almış satıcı ekibiyle de müşterilerine yönelik bu amacı en iyi şekilde yerine getirmeyi hedefleyen firma Türkiye’de sporcu besinleri alanında tercih edilen en büyük sanal mağaza olma ve yenilikleri sıkı bir şekilde takip etme vizyonuna sahiptir.

Supplementler.com Güvenilir mi?

Supplementler.com, an itibariyle Türkiye’de en fazla ve en büyük perakende sporcu besinleri satış mağazalarına sahip firmadır. 2010’da ilk perakende satış şubesini açtığı günden beri hızla büyümeye devam eden firma, haliyle bu büyümeyi müşterilerine verdiği güvenle başarmıştır. Sporcuların tercih ettiği bir numaralı sanal supplement satış firması olarak yola çıkan ve kısa sürede bu başarıyı realize ederek perakende mağazalar açan firma, orijinal ürün garantisi vermektedir.

Firmanın ürün teslimatı, iade politikaları ve şeffaflık ile ilgili olarak müşterileriyle oldukça başarılı bir ilişkisi olduğu bilinir.

Firmanın web sitesi üzerinden satışa sunulan tüm ürünler hukuki yeterliğe sahiptir ve T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylanmış ürünlerdir. Ürünler hakkında bilgi almak için firmanın web sitesi üzerinde yer alan Canlı Destek Hattı’ndan yardım alabilir yahut müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 1 348’i arayarak bilgi talep edebilirsiniz.

Online ödeme işlemlerinde firma üst düzey şifreleme alt yapısı ile güvenilir ödeme opsiyonları sağlamaktadır.

supplementler.com mağaza

Supplementler.com Kargo, Gönderim & İade Politikası

Supplementler.com, ürünlerinin teslimatı için Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo ile işbirliği halindedir. Hafta içi saat 18:00’a kadar ve cumartesi günleri saat 14:00’a kadar verilmiş olan siparişlerin aynı gün içinde kargoya verileceği firma tarafından taahhüt edilmekte. Kargonun sipariş edilen ile bağlı olarak teslimat süresi değişiklik göstermektedir ancak en geç 2-3 iş günü içerisinde siparişler teslim edilmektedir.

Supplementler.com üzerinden yapılan alışverişlerde kargo ücreti ödenmemektedir.

Ödeme opsiyonları arasında; havale, EFT, online ödeme, kapıda ödeme (nakit/kredi kartı) yer almaktadır.

Firma sipariş edilen tüm ürünler için %100 orijinal ürün garantisi vermektedir. Satın alınan ürüne ilişkin herhangi bir beklenmedik durum söz konusu ise firma, 14 iş günü içerisinde fatura ve iade nedenini belirten belge ile geri iadesini kabul etmektedir. İade işlemleri için ürünün kullanıcıya teslim edildiği haliyle geri gönderilmesi gerekmektedir. Bu nedenle satın alınan ürün kurye huzurunda kargo ambalajından çıkarılarak kontrol edilmeli; eğer bir sorun söz konusuysa tutanak tutturularak geri gönderilmesi gerekmektedir. Firmaya iadesi istenen ürün eğer müşteriye ilk teslim edildiği formda değilse ve geçerli bir neden söz konusu değilse ürünün iadesi kabul edilmemektedir.

Supplementler.com Online Satış Sitesi ve İletişim Bilgileri

İnternet sitesi: https://www.supplementler.com

Ünvan: Dikey Vitamin Kozmetik ve Gıda Takviyeleri Paz. Tic. A.Ş.

Müşteri Hizmetleri: 444 1 348

Telefon: 0 212 276 56 92

E-posta: [email protected]

Supplementler.com Rakiplerine Göre Avantajları

Supplementler.com’un başlıca piyasadaki diğer supplement tedarikçilerinden ayrılan özelliği reel piyasada çok sayıda perakende satış mağazasına sahip olmasıdır. Dolayısıyla firma yalnızca online olarak değil kendisine ait mağazalarla da müşterilerle temas kurabilme gücüne sahip. Müşteriler, online siparişlerine ilişkin yaşadıkları problemleri ya da danışmak istedikleri konuları doğrudan şubelerde bulunan çalışanlardan da yardım alarak çözümleyebiliyorlar. Bu tip geniş bir satış ağına sahip olmanın avantajı da Supplementler.com’un sektördeki gücüne yansıyor.

supplementler.com mağaza

Supplementler.com’un ürünlerin teslimatı ile ilgili olarak gösterdiği hız performansı ise yine firmayı öne çıkaran özelliklerden. Kurulduğu günden bu yana sporcuların ürün beklentilerini en hızlı şekilde karşılama misyonu ile çalışmakta olan firma Türkiye’nin en büyük iki kargo şirketiyle anlaşmalı olarak ürünlerinin teslimatını sağlıyor.

Firma satışa sunduğu ürünlerde sık sık sunduğu indirimler ve hediye kampanyalarıyla da adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyor.

Supplementler.com Değerlendirme ve Yorumlarımız

Türkiye’de takviye edici gıda ve sporcu besinleri alanında tedarik gücü en yüksek firmalardan birisi olan Supplementler.com, hiç şüphesiz piyasada en hızlı yayılım göstermiş olan firmalardan. Oldukça kalabalık bir ürün portföyü bulunan firma, bunun yanında başarılı bir satış gücüne sahip. Satış ağı konusunda çok sayıda ile açtığı perakende mağazalarıyla da gücünü zirveye taşıyan Supplementler.com’un Türkiye’de tercih edilme oranı en yüksek sporcu ürünleri sitesi olduğu da biliniyor.

Sporcu besinleri alanında dünya çapında isim yapmış A’dan Z’ye neredeyse tüm markaların Türkiye’de sporcularla buluşmasını sağlayan firmanın müşteri ilişkilerinde gösterdiği performans ise göz yaşartıcı cinsten.

supplementler logo

Bugün sosyal tüketici paylaşım platformlarında da ortaya konulan değerlendirmeler ve yorumlar baz alındığında, siteye yönelik yüksek bir güvenilirlik düzeyinin ve tercih edilme oranının yüksek olduğu görülebiliyor. Modern dönemde tüketicilerin beklentilerinin en iyi şekilde karşılanması konusunda gösterdikleri hassasiyet de göz önünde bulundurulduğunda Supplementler.com, bu alanda ciddi bir başarıya sahip.

Supplementler.com, özel tarihlerde ve belirli dönemlerde sunduğu kampanyalarla da dikkatimizi çekmeyi başardı. Yıllardır, düzenli olarak indirim ve hediye ürün kampanyalarıyla adından söz ettiren firma ayrıca sporcular için kaliteli bilgi platformu olma özelliği de taşıyor. Firmanın web sitesi üzerinden, supplement alanında eğitimli ve deneyimli ekip ile müşterilerin akıllarında oluşabilecek her türlü sorun ve merak edilen konu hakkında kaliteli bilgi sağlanabiliyor.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerik1 Aylık Vücut Geliştirme Programı
Sonraki İçerikGrenade İnceleme ve Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ