Fiziksel gelişme hedefi taşıyan sporcular için bu sürecin sağlıklı, hızlı ve etkili bir biçimde gerçekleşmesi için takviyeler büyük önem taşır. Hem beslenme programının eksiksiz sürdürülmesi hem de antrenmanlardaki kazanımların sürekli hale getirilmesi adına sporcu takviyeleri oldukça etkilidir. Yoğun geçen antrenman takviminde sporcuyu üst düzeyde destekleyen BSN R3Build Edge içeriği sayesinde üç etkin takviyeyi bir arada sunar. Özel bir amino asit ürünü olarak antrenman performansını gözle görülür biçimde olumlu etkileme potansiyeline sahip olan ürün sayesinde sporcular fiziksel gelişmelerini daha hızlı ve daha sağlıklı sağlayabilir. BSN R3Build Edge kullanımı ile de büyük kolaylıklar getirir. Günlük hayatta hedeflenen beslenme programına harfi harfine uymak çoğu zaman zordur. Çünkü gerek yoğun iş ya da okul temposu gerekse yorucu antrenmanlar sporcuların etkinliğini düşürebilir. Ancak takviye ürünler performansı üst seviyeye çektiği gibi sporcu motivasyonuna da katkı sunar. Böylece fiziksel kazanım hedeflerine ulaşmak daha kolay ve daha hızlı olacaktır. BSN R3Build Edge ürünü sayesinde geleneksel beslenme yollarından daha hızlı bir şekilde, sağlıklı bir takviye ile hedeflere ulaşmak mümkündür.

BSN R3Build Edge

BSN R3Build Edge İnceleme

BSN R3Build Edge birçok açıdan benzersiz bir amino ait ürünüdür. Protein, BCAA çeşitleri, glutamin, kreatin ve ginseng gibi sporcuların olmazsa olmazı olarak nitelendirilebilecek içerikler bulunur. 18 gramdan oluşan bir serviste 12,5 gr proteinin yanı sıra lösin, izolösin ve valin olmak üzere üç farklı BCAA çeşidi bulunur. Bir serviste toplamda 4 mg BCAA almak mümkündür. Bunlar dışında sporcuların çokça ihtiyaç duyduğu kreatin ise tek bir serviste 3 miligramın üzerindedir. Böyle zengin bir içerikle BSN R3Build Edge nasıl bir antrenman programına sahip olursanız olun hızlı, etkili ve sağlıklı bir şekilde sizi destekleyecektir. Doğru bir beslenme takvimi sürekli hale getirildiğinde spordan beklentilerinize de bir adım daha yaklaşmış olacaksınız. BSN R3Build Edge ürünü bu açıdan birçok anlamda benzersiz özelliklere sahiptir. Her şeyden önce zengin içeriği sporcuların antrenman performansını artırmada bire birdir. Ayrıca, bu içerik sayesinde antrenmanlar arasında vücuttaki kas kütlelerinin kendini onarmasına da katkı sağlanır. Yoğun geçen antrenmanlarda zorlanan kas gruplarında mikro düzeyde yırtılmalar meydana gelir. Antrenman sonrasındaki süreçte sporcu doğru bir şekilde beslendiğinde bu yırtılmalar onarılır. Onarım süreci aynı zamanda kas kütlesinde büyümeye de sebep olur. Bu açıdan, söz konusu sürecin tam anlamıyla gerçekleşebilmesi adına yukarıda bahsi geçen içeriklerin alımı büyük önem taşır. BSN R3Build Edge kullanımı ile spordan beklediğiniz fiziksel ve mental hedeflere tam anlamıyla ulaşabilirsiniz.

BSN R3Build Edge Yorum & Değerlendirme

BSN R3Build Edge 450 gr ürün ile yaklaşık 25 servis miktarına sahiptir. Bazı kullanıcılar ürün gamının daha geniş olmasından yana olduklarını belirtmektedir. 3 kg ve 5 kg gibi seçeneklerin olmasıyla fiyatın da daha düşük olacağını düşünen kullanıcılar bu anlamda bazı eleştirilere sahiptir. Ancak benzer amino asit ürünleri incelendiğinde gramajın genellikle çok yüksek olmadığı görülecektir. Gainer ürünlerinde alışık olduğumuz yüksek gramajlı paketler amino asit ürünlerinde pek sık karşımıza çıkmaz. Öte yandan, ürünün zengin içeriği kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Özellikle BCAA çeşitliliği ile glutamin ve kreatin miktarı sporcular açısından olumlu bir özellik olarak değerlendirilmektedir. Nitekim BSN R3Build Edge yorum ve kullanıcı yorumlarında genellikle ürün içeriğindeki çeşitlilik ve yoğunluk göze çarpmaktadır. Bu açıdan ürün, benzerlerine kıyasla kaliteli olarak görülmektedir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikBSN DNA Series Glutamine İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikBSN True Mass Gainer İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ