Sporcular kas gelişimini daha iyi bir seviyeye çıkarmak için günlük vücuduna aldığı protein ve amino asit miktarına oldukça dikkat etmektedirler. Protein bir sporcu için nasıl önemliyse karbonhidratta o kadar öneme sahiptir. Vücut enerji sağlamak için ilk olarak karbonhidratları sindirmektedir. Bundan dolayı definasyon dönemindeki sporcular hariç diğer sporcular için karbonhidrat tüketimi hem antrenmanlarda enerji artışını sağlamak için hem de daha hacim kazanmak için gereklidir. Günlük olarak almanız gereken karbonhidrat miktarının altındaysanız ya da daha fazla karbonhidrat almak istiyorsanız takviye gıdaları tercih edebilirsiniz. Bu takviye gıdalardan birisi de BSN markasının ürettiği True mass gainerdır.

Bsn True Mass Gainer

BSN True Mass Gainer İnceleme

Gainer ürünlerinden birisi olan BSN True Mass Gainer kaliteli ve yüksek miktarda karbonhidrat ve proteine sahip olan kompleks yapıda bir sporcu takviye gıdasıdır. Günlük alıması gereken karbonhidrat ve protein miktarını karşılamaya yardımcı alırken kalori açığınızı da aynı zamanda kapatmanızı sağlar. BSN True Mass Gainer da yüksek oranda protein de bulunduğundan kas kütlesinin artmasında çok büyük faydası vardır. Protein olarak izole whey proteini ve Micellar Casein proteinlerini bir arada bulundurmasından dolayı kompleks bir protein tozu da sayılabilir. Micellar Casein emilim olarak en yavaş emilen protein çeşididir. Bu sayede gün içerisinde uzun sürelerde protein emilimi devam etmektedir ve kaslarınız protein ihtiyacını gün boyu sağlamaktadır. İzole protein çeşidi bir sporcunun gözde proteinidir diyebiliriz. Kas kütlesinin korunmasında ve gelişiminde çok hızlı bir emilim ile etkisi olduğu için BSN True Mass Gainer ile gereksinimlerinizin büyük kısmını karşılayabilirsiniz. BSN True Mass Gainer 2640 gr kutusu içerisinde bir servisi 3 ölçek olup 165 gramdır. Kutusunda toplam 16 servis sayısına sahiptir. BSN True Mass Gainer içerik bakımından ele alındığında bir servisinde 84,8 gram karbonhidrat, 46 gram protein, 18,5 gram yağ ve 701 kcal enerji bulunması oldukça dikkat çekmektedir. BSN True Mass Gainerı günün her anında kullanabilirsiniz ama üretici firmanın önerisi antrenmandan önce ve sonra tüketilmesinin daha iyi etki edeceğidir. Her seviyedeki sporcunun kullanabileceği bir sporcu takviye gıdası olan BSN True Mass Gainerı başlangıç ve orta seviyedeki sporcular için antrenmandan yaklaşık 45 dk önce ve antrenmandan hemen sonra bir servisi 450 ml su ya da süt ile tüketilmesi gerekir. İleri seviyedeki sporcular içinse başlangıç ve orta seviyedeki sporcuların kullanımına ek olarak gece yatmadan önce de tüketilmesi BSN tarafından önerilmektedir. Lezzet olarak BSN markası bu ürününde oldukça titiz çalışmalar yapıp eşsiz bir tat ortaya koymuştur. BSN True Mass Gainer da  B1 vitamini bulunmamaktadır.

Hemen Protein Tozu Ürünlerini Keşfedin! >

BSN True Mass Gainer Yorum & Değerlendirme

BSN True Mass Gainer bulk döneminde olan sporcuların tercih edebileceği bir gainer ürünüdür. Bulk döneminde karbonhidrata ve proteine ağırlık verilmelidir. BSN True Mass Gainer ile içeriğindeki kaliteli ham maddeye sahip ve yüksek miktarda karbonhidrat ve proteinler ile kaliteli bir bulk dönemi geçirebilirsiniz. BSN True Mass Gainer nasıl tüketilirse maksimum verimi alabiliriz sorusuna, günün her anında tüketebileceğiniz bu ürünü antrenmandan önce tüketirseniz sahip olduğu karbonhidrat miktarıyla enerjinizde artış görebilirsiniz. Başlangıç ve orta seviyedeki sporcular için yeterli derecede protein miktarına sahip olmasından dolayı ek olarak protein tozu almanıza gerek kalmaz. BSN True Mass Gainer kullananlar antrenmandan önce tüketildiğinde şişkinlik yaptığını ve antrenmanda sıkıntı yaşadıklarını söylemektedir. BSN True Mass Gainer fiyat olarak diğer gainerlar ile aynı düzeyde bir fiyata sahiptir ve fiyat performansı oldukça iyi bir supplementtir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikBSN R3Build Edge İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikHigh5 Energy Gel Acqua İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ