Toz formda üretilmiş olan, mikronize kreatin içeriğiyle formülize edilen Big Joy Crea Big Micronized Creatine bir servisinde içerdiği 5000 mg kreatinle dikkat çeken bir aminoasit bileşimidir. Gözetilen üst seviye standartlar ile tasarlanan Big Joy Crea Big Micronized Creatine Powder ürünü bileşenindeki kreatin ile ATP üretimini sağlayan; bilhassa kısa süren yüksek yoğunluğa sahip egzersizlerin peş peşe yapılmasında fiziksel performansta artışı hedefleyenler için işlevsel sonuçlar sunmaktadır. Kreatinin kendi yapısal niteliği sayesinde kas hücrelerinde genişleme desteği sağlamakta ve bu özelliği sayesinde hacim artışını hedefleyen sporcuların başlıca tüketim maddesi olmaktadır. Hedeflediği performanslara ulaşma konusunda ciddi adım atmaya hazır olan sporcuların tükettiği kreatin bileşenine yoğun olarak yer veren formülüyle enerji konusundaki takviyeyi fazlasıyla gerçekleştirmektedir.

Big Joy Crea Big Micronized Creatine Powder

Öne Çıkan Özellikleri

Big Joy Crea Big Micronized Creatine Powder 300 gr en çok tercih edilen gramajlar arasında olup, sunduğu katkı bağlamında ürünün öne çıkan özelliklerini tamamen yansıtmaktadır. Mikronize ve saf formdaki kreatin içeriğinin; bu form aracılığıyla hızlı emilim sunduğu ve her serviste 5 gram kreatinin gözlendiği Big Joy Crea Big Micronized Creatine içeriği sayesinde toplamda 300 gram mikronize kreatin tüketimini mümkün kılmaktadır. Üstelik aromasız olması sebebiyle diğer takviyeler ile karıştırılıp tüketilebilen bu ürün, 300 gramlık gramajında 60 servis barındırmaktadır. Farklı gramaj alternatiflerinin de sporcuların beğenisine sunulduğu ürünün sık tercih edilen takviye gıda ürünleri arasında olduğu söylenebilir.

(opens in a new tab)”>Hemen Kreatin Ürünlerini Keşfedin! >

Big Joy Crea Big Kullanımı

Big Joy Crea Big Micronized Creatine Powder 120 gr alternatifiyle de satışa sunulan, mikronize kreatin içeriği ile dikkat çeken bu ürünün hazırlanışı oldukça kolaydır. Bir servis ürünün su ile karıştırılıp shake yapılarak hazırlanabileceği gibi aromasız olmasından dolayı damak tadına göre farklı meyve sularının tercih edilmesi mümkündür. Ancak pek tabi ki tavsiye edilen ideal kullanım, su ile mümkündür. Spor öncesinde ve spor sonrası kullanıma uygun olan bu takviye gıda ürününde amaca göre sadece spor öncesi veya sonrası tek servis biçiminde tercih edilebilmektedir. Spor yapılmayan günlerde de tüketilebilecek olan bu kreatin takviyesinin, sporsuz günlerde sadece kahvaltı sonrası bir servis biçiminde kullanılması tavsiye edilmektedir. Big Joy Crea Big Micronized Creatine fiyatı ve ürün detayları, ürünün sayfasında yer almaktadır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikBig Joy Crea Big Go! İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikBig Joy Crea Big İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ