Sağlığa ulaşımda pratiklik ve rahatlığın yanı sıra lezzeti de gözetenler için tasarlanan ürünler günden güne artış göstermekte olup markaların bu ihtiyaçları giderme konusunda geliştirdiği yeni formüller de kullanıma sunulmaktadır. Big Joy Crea Big Go! ürünü de bu ihtiyaçlardan kaynaklı geliştirilmiş; zengin içeriğiyle tekli paket kullanımı aracılığıyla kullanıcılara ulaştırılmıştır. 300 gr’lık aromasız versiyonu ile farklı aroma içerikli hâli ile kullanıma sunulan bu ürün toz formda, tek kullanımlık paketler hâlinde sporcuların günlük tüketiminde oldukça pratik bir sonuç üretmektedir. Big Joy Crea Big Go! kullananlar bu pratiklikten ve pratikliğe görece oldukça üst düzey şekillenen faydadan dolayı memnuniyet skalasında üst seviyede seyretmektedir.

Big Joy Crea Big Go!

Pratik Olduğu Kadar Zengin

Kullanımındaki pratikliğe kıyasla Big Joy Crea Big Go! içeriği oldukça zengin bir bileşen ile şekillenmektedir. Kreatin, BCAA, glutamin ve arjinin yer aldığı tekli paketlerle pratiklik, lezzet ve fayda bir araya getirilmiştir. Yoğunluğun kreatin ile şekillendiği bileşende kreatinden kaynaklı faydanın üst seviyede seyretmesinde bu maddenin kendi yapısal özellikleri aracılığıyla sunduğu katkı söz konusudur. Kreatin; yoğun ve kısa süreli fiziksel aktivitelerde kasların ihtiyaç duyduğu enerjiyi sunma prensibine sahip bir takviyedir. Big Joy Crea Big Go! faydaları arasında bu minvalde yoğun katkının yer almasının sebebi ise tek kullanımlık paketin 5000 mg mikronize kreatin içermesinden kaynaklıdır. Zengin bileşeninin pratik kullanım esasıyla tüketime sunulduğu bu ürün ile sporda takviye hedefini tutturmak çok kolay.

Hemen Kreatin Ürünlerini Keşfedin! >

Kullanım Esasları

Temel nitelikleri sayesinde patlayıcı kuvvet gelişiminde etkin rol oynayan, kısa süren egzersizlerde yoğunluk olmasına vücut tarafından ATP’ye dönüştürülen ve hatta kas hücrelerinin genişlemesine yardımcı olan kreatinin içeriğinde bulunduğu Big Joy Crea Big Go! nasıl tüketilmesi gerektiğine dair basit prensiplere sahiptir. 7 grama karşılık gelen bir paketlik ürünün 300 mililitre suyla karıştırılarak antrenman sonrası tüketilmesi gerekmektedir. Ancak, bütün kreatin ürünleri için geçerli olduğu üzere kullanım boyunca yeterli su tüketimi yapılması gerekmektedir. Önerilen doza uyularak kullanım talimatından şaşılmaması gerekmektedir. Big Joy Crea Big Go! fiyatı ve ürünün bileşimindeki maddelerin yoğunluğu gibi bütün bilgiler ürünün sayfasında yer almaktadır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikBig Joy Citrulline Powder İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikBig Joy Crea Big Micronized Creatine İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ