Katkısının gözetildiği takviye gıda ürünleri için fayda algoritması içeriğindeki bileşenlerle doğru orantılıdır. Bir takviye gıdanın tüketilme gerekçesi ile içeriği ne kadar uyuşuyorsa elde edilecek sonuç da o kadar başarılı olacaktır. Yağ yakma amacıyla bir takviye gıda tüketiminde kas gelişimine doğrudan etkileyen yoğun protein içerikli bir ürünün tercih edilmesi doğru sonuç vermeyecektir. Ancak ne amaçla, hangi bileşeni tüketmesi gerektiğini bilenler ve kreatin tüketimini hedefleyen için Big Joy Creabig tasarlanmıştır. Dünya genelinde sporcuların en çok tükettiği ürünler arasında yer alan, dolayısıyla hakkında da en çok araştırma yapılan ve faydası kanıtlanan; protein tozundan sonra en popüler ikinci ürün olan kreatinin yoğun bulunduğu Big Joy Crea Big 120 kapsül ürünü ortaya konulmuştur.

Big Joy Crea Big

Kreatinde Zirve

120 kapsüllü seçeneğinin yanı sıra Big Joy Creabig Creatine 300 gr ürünüyle de sporcuların kullanımına sunulan bu takviye gıda üründe dikkat çekici taraf, kreatin katkısının oldukça üst düzey gözetilmesidir. Kreatinin, protein tozundan sonra en çok tercih edilen ikinci sporcu ürünü olması tesadüf değildir. Temel misyonu vücudun enerji kaynağı olan ATP’lerin üretilmesine destek sunmak olan kreatinin yoğunluğunu oluşturduğu Big Joy Creabig içeriği de böylece enerji sunma bağlamında üst düzey takviye kuvvet niteliği taşımaktadır. Antrenman sonrasında bir ölçek kullanımı ile tüketilmesi gereken bu ürünün % 100 saf formda olması ve aroma içermemesi nedeniyle aromalı bir içecekle karıştırılarak kullanılması tavsiye edilmektedir.

Hemen Kreatin Ürünlerini Keşfedin! >

Kreatin Nedir, Ne Değildir?

Üç farklı amino asit bileşiminden oluşan kreatinin Big Joy Creabig faydaları üzerinde bu bileşim sayesinde etkisi üst düzeydedir. Glisin, arjinin ve metiyonin bileşiminden ibaret kreatin bilinenin aksine steroid olmayıp; steroidden bambaşka bir çalışma prensibine sahiptir. Vücutta üretilen bir amino asit çeşidi olan kreatin; balık ve kırmızı et benzeri yüksek proteinli gıdalarda yer almaktadır. Amino asit kombinasyonu olan kreatin; keratin takviyesiyle karıştırılsa da tamamen farklı bir niteliktedir. Kreatin monohidrat formu, en yaygın form olmakla birlikte laboratuvarda sentezlenmiş bir bileşik olmayıp doğal bir yapıdadır. Pre work out çalışmalarda kafein ile sentezlenerek kullanılan kreatin içeriğinin yoğun olduğu Big Joy Creabig fiyatı ve ürüne dair diğer detaylar web sayfasında yer almaktadır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikBig Joy Crea Big Micronized Creatine İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikBig Joy Creamix 7000 İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ