Zero Shot Dumbbell BCAA Plus

Amerika’da hızla popülerlik kazandıktan sonra küresel anlamda da etkileyici bir tanınırlık elde eden Zero Shot, piyasada yağ yakıcı ürünleriyle uzun süre konuşuldu. Marka sektöre yeni ürünler de sunmakta gecikmedi ve Zero Shot Dumbbell BCAA Plus raflardaki yerini aldı. Biz bu yazımızda markanın BCAA ürünü hakkında yorumlarımızı ortaya koymaya çalışacağız. Ürün hakkında merak edilen detayları inceleyeceğimiz yazımızda olumlu ve olumsuz yönleri de açıklayacağız.

Ambalaj:

  • 475 ml (şişe)

Aromalar:

  • Portakal

Ne Zaman ve Nasıl Kullanılır?

  • Başlangıç/İleri Seviye: 1 şişe (475 ml) ürün spordan önce, spor anında ya da spordan sonra tüketilebilir.

Faydaları ve Zararları:

Zero Shot, sektörde likit formda ürünleriyle tanınırlık kazanan bir marka. Haliyle özellikle shaker taşımak, içecek hazırlamak gibi işleri kendisine yük olarak gören sporcular için pratik kullanım özellikleri sağlayan ürünlerle pazarda kendisine özel bir yer açmayı başardı. Zero Shot Dumbbell BCAA Plus nasıl özelliklere sahip incelediğimizde ürün ilk olarak ambalajıyla gözümüze çarpıyor. Dumbell tasarımına sahip şişeyle karşımıza çıkan ürün pratik taşınabilirlik özellikleri sunuyor. Portakal aromalı içecek şişenin turuncu renkli görünmesini sağlıyor. Zero Shot Dumbbell BCAA Plus içeriği ise oldukça dikkat çekici. Bir şişe üründe 8 gram protein, 4 gram BCAA, 2 gram glutamin ve 1 gram taurin bulunuyor. Buna ek olarak B3, B5, B6 vitaminleri ve folik asit de ürünün içeriğinde yer alıyor. Dahası kalsiyum, magnezyum ve potasyum bileşenleri de içecekte bulunuyor. Tüm bu içeriğiyle ürünün yalnızca kolay kullanım için değil aynı zamanda kompleks bir besin olarak da tercih edilmesi gerektiği söylenebilir. Ürün muadillerine kıyasla mineral içeriği açısından zayıf kalmasına rağmen, yüksek BCAA oranıyla fiyat performans değerlendirmemizden tam puan alıyor. Ürünü spor esnasında etkili sonuçlar almak için kullanabilirsiniz.

Tadı Nasıl?

Ürünün yalnızca portakal aromalı alternatifi mevcut ve ne yazık ki marka bu alanda iyi bir iş çıkarmış diyemeyeceğiz. Aromanın yapay tadı içeceği bitirdikten sonra ağzınızda bir süre daha kalmaya devam ediyor.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Son Söz:

Eğer günü hızlı yaşayan birisiyseniz ve özellikle iş yerinden spora geçiş yapıyorsanız çantanızda yer açmanız gereken bir ürün olduğunu ifade edebileceğimiz Zero Shot Dumbbell BCAA Plus fiyatı ile de memnun edici.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikWeider All Free Form BCAA
Sonraki İçerik5 Maddede Sağlıklı Kilo Alma Yöntemleri

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ