Weider All Free Form BCAA

Dünya çapında sporcu besinleri sektörüne yön veren markalardan birisi olarak Weider, ürün kataloğunda yok yok denilebilecek kadar çok sayıda çeşit sunuyor. Alanında yenilikçi ve yaratıcı olan marka farklı beklentileri karşılamaya yönelik çok sayıda ürünü arasında BCAA’ya da yer veriyor. Biz bu yazımızda tablet formdaki Weider All Free Form BCAA hakkında değerlendirmelerimizi okurlarımızla paylaşmaya çalışacağız. Sektörün efsane isminin BCAA ürünüyle neler vadettiğine gelin beraber bakalım.

Ambalajlar:

  • 130 tablet (kavanoz)
  • 260 tablet (kavanoz)

Aromalar:

  • Limon (çiğnendiğinde)

Ne Zaman ve Nasıl Kullanılır?

Orta Seviye: Antrenman günlerinde yalnızca antrenmandan 1 saat önce 80 kg altı: 5 tablet, 100-80 kg aralığı: 6 tablet, 100 kg üzeri: 7 tablet şeklide kullanılır.

İleri Seviye: Antrenman günlerinde yalnızca antrenmandan 1 saat önce 80 kg altı: 10 tablet, 100-80 kg aralığı: 14 tablet, 100 kg üzeri: 18 tablet şeklide kullanılır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Faydaları ve Zararları:

Spor salonlarında biraz vakit geçiren herkesin aşina olduğu ve supplement kullananların yakından tanıdığı markalardan Weider, tamamı serbest formda BCAA ürünüyle sektörde bir kez daha farkını ortaya koyuyor diyerek söze giriş yapalım. Ürün kavanoz içerisinde tabletler olarak piyasada yer alıyor ve Weider All Free Form BCAA 260 tablet ve 130 tablet olmak üzere iki alternatifle karşınıza çıkıyor. Böylelikle dilerseniz 130 tabletlik ürünle deneme yapabiliyor, daha sonra büyük ambalajı edinebiliyorsunuz. Weider All Free Form BCAA içeriği açısından ciddi bir yenilik sunmuyor. Piyasada bir porsiyonda 5 gram BCAA ihtiva eden hatta daha fazlasını sunan çok sayıda ürün alternatifi mevcut. Oranlar ise 2:1:1 olarak şekillendirilmiş. Bu açıdan markanın ciddi bir fark yarattığı da söylenemez. Ürün ek olarak B6 vitamini içeriyor ve bu sporcuların beğenisini kazanabilecek bir içerik. Ek olarak ürünü çiğnediğinizde limon tadını çok iyi bir şekilde alabiliyorsunuz. Ürün standart düzeyde, yüksek kaliteli ve oldukça başarılı.

Tadı Nasıl?

Belirttiğimiz üzere ürün çiğneyerek tükettiğinizde ağzınız içinde ferah bir limon tadı kalıyor.

Son Söz:

Yüksek kaliteli, güvenilir ve etkisinden tereddüt etmeyeceğiniz bir ürün arıyorsanız, muadillerinden biraz daha pahalı olmasına karşın Weider All Free Form BCAA kullananlar arasında yer alabilirsiniz.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikSupplementler Nutrition Company Yer Fıstığı Ezmesi 500 Gr
Sonraki İçerikZero Shot Dumbbell BCAA Plus

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ