Supplement üreticileri arasında en köklü firmalardan birisi Weider üreticisidir. Weider uzun süredir tüm Dünyada satış gerçekleştiren ve oldukça kaliteli ürünler üreten bir firma olması müşterileri de kendisine bağlamaktadır. Beslenmelerine Whey proteinler ile takviye yapmak isteyen sporcular Weider’ın 100% Whey protein tozunu tercih edebilir.

Weider 100% Whey

Weider 100% Whey İnceleme

Weider 100% Wheyprotein tozu ultrafiltrasyon tekniği ile üretilmiş ve içerisinde GDO içermeyen bir sporcu takviye gıda ürünüdür. Weider 100% Whey protein tozu, whey proteini konsantresi ve izolatı karışımını içermektedir. Weider 100% Whey 2270 grkutusu ile satışa çıkarılmaktadır. Bir kutusunun içerisinde bir servisi 35 gram olup toplam 65 servis sayısına sahiptir. Bir servisinde 25 gram protein, 3 gram yağ ve 4 gram karbonhidrat bulunmaktadır. Weider 100% Whey protein tozu kaliteli ve zengin besinlerinin haricinde içerisinde bir sporcunun günlük ihtiyacı olan amino asitlerin çoğunu bulundurmaktadır. Weider 100% Whey kullanımı başlangıç, orta ve ileri seviyedeki tüm sporculara uygundur. Antrenmandan önce, sonra ve gün içerisinde tüketebileceğiniz Weider 100% Whey protein tozunu, bir servisini 225 ml su veya süt ile karıştırıp tüketebilirsiniz. Weider 100% Whey incelemeolarak ele alındığında yüksek biyolojik değerlere sahip olması ve içerik zenginliğinin haricinde ürünün B6 vitaminini içermiyor olması da dikkat edilmesi gereken bir noktadır.

Weider 100% Whey Yorum & Değerlendirme

Uzun yıllardır sporcular için her türlü takviye gıda ürünü üreten Weider firması zaman geçtikçe ürün kalitelerine kalite katmıştır. İçeriğinin oldukça zengin olması sporcuları memnun eden bir husus olsa da fiyatının pahalı olması kullanıcılarını ve kullanmak isteyen sporcuları bir hayli mutsuz etmektedir. Weider 100% Whey kullananlar ürünü düzenli bir beslenme ve antrenman ile birlikte kullanıldığında kısa sürelerde gözle görülebilir bir değişim yarattığını belirtmişlerdir.   Weider 100% Whey 2270 gr yorum olarak kullanıcılar ürünün kaliteli bir içeriğinin yanında ürünün aromasının da oldukça iyi olduğunu belirtmişlerdir. Bizim Weider 100% Whey protein tozu hakkında değerlendirmemiz ise ürünün muadillerine göre oldukça iyi bir üretim süreci ve zengin hammadde kalitesine sahip olması dikkat çekse de fiyatının pahalı olması ürünün en önemli negatif yönüdür. Fiyat konusunda herhangi bir kısıtlaması olmayan kişilerin bu ürünü tercih etmemesin de hiçbir neden yoktur.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikSiS REGO Rapid Recovery Powder İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikWeider CFM Whey Protein İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ