Yoğun antrenman sonrasında vücut birçok besine ihtiyaç duymaktadır. Sporcuların bir kısmı bu besinleri tüketerek kas kütlesini daha hızlı bir şekilde büyütürken bazı sporcular ise bunu bilmediklerinden ya da ihtiyaç olarak görmediklerinden maksimum düzeyde kas inşa edememektedir. Supplement üreticileri arasında yerini hızlı bir şekilde alan SiS firması sporcuların yoğun antrenman sonrasında ihtiyaç duydukları besinleri REGO Rapid Recovery Powder ürünü ile bir araya getirmiştir.

SiS REGO Rapid Recovery Powder

SiS REGO Rapid Recovery Powder İnceleme

SiS REGO Rapid Recovery Powder yoğun antrenman sonrasında vücudun ihtiyacı olan besinleri tedarik etmek amacıyla üretilmiş bir takviye sporcu gıda ürünüdür. İçerisinde %46 oranında karbonhidrat, %40 oranında protein, çeşitli vitaminler ve mineraller bulunan REGO Rapid Recovery Powder, tüketilmeye başlandığı andan itibaren antrenman sonrasında azalan glikojen depolarını hızlı bir şekilde doldurmaktadır. SiS REGO Rapid Recovery Powder faydaları glikojen depoları doldurmak dışında kasların toparlanma sürecinde gerekli olan tüm amino asitleri içeriğinde bulundurmasıyla bu toparlanmayı en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. SiS REGO Rapid Recovery Powder 500gkaliteli ham maddeler içermesinin haricinde bitkisel soya proteini içermesinden dolayı Laktoz intoleransı olan kişilerin rahatlıkla tüketebileceği bir üründür. SiS REGO Rapid Recovery Powder 1600 gr kutusu içerisinde bir servisi 50 gram olup toplam 32 servis sayısına sahiptir. Bir servisinde 20 gram protein, 1.3 gram yağ ve 23 gram karbonhidrat bulunmaktadır. SiS REGO Rapid Recovery Powder nasıl doğru şekilde kullanılır sorusuna ise elektrolit ilaveli olması ve glikojen depolarını doldurmasından dolayı yoğun antrenman sonrasında bir servisi 500 ml su ile karıştırıp tüketilmesi ürünün en ideal kullanım şeklidir.

SiS REGO Rapid Recovery Powder Yorum & Değerlendirme

Yoğun antrenmanlar sonrasında tüketilebilecek en iyi supplementlerden birisi kuşkusuz SiS REGO Rapid Recovery Powder 2.5kg takviye sporcu gıda ürünüdür. Ürünün sahip olduğu eşsiz besin seçimi ve değerleri maksimum derecelerde kas gelişimini desteklemektedir. SiS REGO Rapid Recovery Powder kullananlar ürünün etki bakımından çok iyi olduğu belirtirken antrenman sonrasında kas ağrılarını da azalttığını belirtmişlerdir. SiS REGO Rapid Recovery Powder fiyat olarak kullanıcılarını üzmemektedir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikSiS Overnight Protein Yorum & İnceleme
Sonraki İçerikWeider 100% Whey İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ