Uykuya geçtiğimiz andan itibaren vücudumuz depolamış olduğu besinleri sindirmeye ve emilim yapmaya başlar. Uyku süresi boyunca vücudumuzdaki depolarda proteinlerin olması kasların uyku esnasında proteinden mahrum kalmamasını sağlar. Kaslarının gelişimini arttırmak isteyen sporcular SiS Overnight protein tozunu kullanarak gün boyu ihtiyacı olan proteini kaslarına ulaştırabilir.

SiS Overnight Protein

SiS Overnight Protein İnceleme

SiS Overnight protein 1kg içerisinde %80 oranında Kazein, %20 oranında Whey proteini bulunmaktadır. Kazein proteini yavaş sindirilen bir protein olduğu için kasların ihtiyaç duyduğu proteinleri uzun süre boyunca kaslara iletmektedir. Whey proteinler ise hızlı bir emilim süresine sahip protein olduğundan kaslara o anki protein ihtiyacını gidermektedir. Bu eşsiz protein çeşitliliğine sahip SiS Overnight protein tozu sahip olduğu yüksek protein miktarı ile de vücudunuzun ve kaslarının ihtiyaç duyduğu proteinleri oldukça iyi bir şekilde karşılamaktadır. SiS Overnight protein tozunun bir servisi 35 gramdır. Bir servisinde 26 gram protein, 2 gram yağ ve 1.9 gram karbonhidrat bulunmaktadır. Düşük yağ ve şeker içermesinden diyetlerinde şeker ve yağdan uzak durmak isteyen sporcuların tercih edebileceği en iyi sporcu takviye gıda ürünlerinden birisidir. SiS Overnight protein incelemeyazısında dikkat çekecek bir nokta ise bu ürünün kullanım önerileri. Sıcak ve soğuk olarak tüketebileceğiniz bu ürün sizlere güzel bir içim imkanı sunmaktadır. Sıcak tüketmek istediğiniz zaman bir servisi bardağa koyup ortalama 70 saniye mikrodalga fırında ısıttıktan sonra bir dakika dinlendirip tüketebilirsiniz. SiS Overnight protein kullananlar süt ile karıştırılıp tüketildiğinde kazein proteininin etkisinin daha uzun süre olduğunu ve etkisinin belli bir süre sonra belirgin şekilde belli olduğunu ürünün yorumlarında dile getirmişlerdir. SiS Overnight protein incelemeyapıldığında B6 vitamini içermemesi, ölçek boyutunun küçük olması ve su ile tüketiminin süte göre daha tatsız olduğu görülmektedir.

SiS Overnight Protein Yorum & Değerlendirme

Sporcuların kas gelişimlerinin en iyi seviyelere çıkarmalarını sağlayan ürünlerden birisi de şüphesiz SiS Overnight protein tozudur. SiS Overnight protein tozu içerisinde sahip olduğu iki farklı protein çeşidi ile sporcuların ürünü tükettikleri andan itibaren gün boyu protein ihtiyaçları karşılanmaktadır. Sİs Overnight protein yorum olarak bizler içeriğinde kullanılan protein çeşitlerinin bir sporcu için oldukça önemli olduğunu ve yüksek oranda protein içermesi ürünün kaliteli olduğunu bizlere göstermektedir. SiS Overnight protein tadı nasıldaha iyi kıvama çıkarabiliriz diye soran kişilere önerimiz ürünü su ile değil süt ile karıştırıp tüketmenizdir. SiS Overnight protein fiyat olarakta kullanıcıların isteklerine uygun bir düzeyde olması kullanıcılarını memnun etmektedir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikSiS Advanced Isolate+ Protein İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikSiS REGO Rapid Recovery Powder İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ