Sporcu besinleri alanında uzun süre perakende satış yapan Supplementler.com’un sporcu besinleri sektörüne girişimi olan Supplementler Nutrition, kreatin ürünüyle karşımızda. Markanın geçmiş deneyimlerinin bir yansıması olarak tasvir edilebilecek Supplementler Nutrition Micronized Creatine eksileriyle ve artılarıyla bu yazımızda ele alınacak. Bakalım ürün sporcular cephesinde sınıfı geçebilecek mi…

Supplementler.com Micronized Creatine

Ambalajlar:

  • 500 gr (kavanoz)

Ne Zaman ve Nasıl Kullanılmalı:

  • Orta/İleri Seviye: 1 ölçek (5 gram) ürün 400 ml suyla karıştırılarak antrenman öncesinde ya da sonrasında tüketilir.

Faydaları ve Zararları:

Supplementler Nutrition Micronized Creatine inceleme yazımızda ürünün genel olarak piyasadaki muadilleriyle kıyaslanmasını sağlayacağız. Burada öncelikle dikkat edilmesi gereken unsur ise Supplementler Nutrition’ın piyasada taze bir marka olmasına karşın piyasaya oldukça iddialı bir giriş yapmış olduğudur. 2006’dan bu yana sektördeki supplement markalarıyla sıkı bir şekilde haşır neşir olan Supplementler’in sporcuların besin açısından arayışlarını iyi bir şekilde dikkate aldığı düşünülebilir. Pek tabii ki belirttiğimiz üzere marka sektörde henüz çok genç olduğu için bazı eksileri olduğunu da söyleyelim.

Supplementler Nutrition Micronized Creatine faydaları ile ele alındığında hammadde performansının baştan kendisini ispatladığını söyleyebiliriz. Marka Avrupa’dan ithal ettiği hammaddeleriyle biliniyor ve kreatin ürününde de bu gücü kullanarak Avrupa Standartlarında üretim avantajını elde ediyor.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Ürünün avantajlarından birisi olarak 200 mesh micronize kreatin içeriyor olması gösterilebilir. Markanın ambalaj üzerinde de bu şekilde tanımladığı micronize kreatinin faydası ise hem suda kolay karışıyor olması hem de kana daha hızlı karışmasıdır. Bu durum özellikle antrenman sonrası kulanımda kas onarımında faydalı oluyor.

Supplementler Nutrition Micronized Creatine kullananlar tarafından negatif olarak ele alınan durumlardan birisi ürünün ambalajı oluyor. Markanın diğer ürünlerinde de tercih ettiği şeffaf ambalajla kullanıcılara sunulan kreatin, her ne kadar saf içeriğinin gözle görülebilir olmasını sağlıyor olsa da ürünün güneşten korunması konusunda beklenen performansı sağlayamıyor. Bu nedenle ürünü sürekli olarak kapalı alanda muhafaza etmeniz gerekiyor.

Ürün piyasa fiyatıyla fiyat performans açısından bekleneni karşılıyor. Servis başı fiyatı 0.54 TL ve bir ambalajda 166 servis bulunuyor.

Son Söz:

Genel olarak Supplementler Nutrition Micronized Creatine kullanımı özellikle orta ve ileri düzeyde kas gelişimine odaklanmış kişiler tarafından tercih edilebilecek bir ürün. Piyasada muadilleri bulunan ürünün karışım konusunda beklenen performansı vermediği kullanıcı yorumlarında göze çarpıyor ve şeffaf ambalaj ürünü saklamak konusunda bir dezavantaj olabiliyor. Yine de bir fiyat performans ürünü arıyorsanız ve kreatin kullanımı açısından yeni bir marka denemek istiyorsanız Supplementler Nutrition’ın ürün kalitesi açısından beklentilerinizi karşılayabileceğini söyleyebiliriz.

Satın Alınabilecek Noktalar:

-Supplement mağazaları

-istegelsin

-n11.com

-Trendyol

-Hepsiburada

-Gittigidiyor

-Supplementler.com

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikSupplementler Nutrition BCAA 2:1:1 Amino Asit İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikWeider Amino Liquid Mega Forte Amino Asit İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ