Supplementler Nutrition Company Yer Fıstığı Ezmesi 500 Gr

Supplementler Nutrition Company’nin sporcu besinleri sektöründe atıştırmalık grubunda tanıttığı ürünü olan yer fıstığı ezmesi, kahvaltılık ya da ara öğün için bitkisel alternatifler arayanlara hitap eden pratik bir seçenek. Markanın kendi çapında sembolik hale getirdiği ambalajı ve içerik açısından temiz ürün anlayışını ortaya koyduğu Supplementler Nutrition Company Yer Fıstığı Ezmesi ile ilgili değerlendirmelerimizi bu yazımızda kaleme alacağız.

Ambalajlar:

  • 500 gr (kavanoz)

Aromalar:

  • Yer fıstığı

Ne Zaman ve Nasıl Kullanılır:

  • Başlangıç/Orta/İleri Seviye: Kahvaltı ya da ara öğünlerde 1 porsiyon (20 gram) kullanılır.

Faydaları ve Zararları:

Supplementler Nutrition Company sağlıklı atıştırmalıklar grubunda yer verdiği yer fıstığı ezmesiyle sporcu besinleri sektörüne bir kez daha saf ürün içeriğiyle kendisini kabul ettirmeyi başarıyor. Piyasada genel besin ürünlerinde de bulunabilen yer fıstığı ezmesini karmaşık içeriklerle tüketmek istemiyorsanız, Supplementler Nutrition Company Yer Fıstığı Ezmesi içeriği ile size hitap ediyor diyebiliriz. Şayet ürün ilave şeker ve tuz içermiyor. 1 servisinde 5.8 gram protein içeren ürün, besleyicilik yönünden de sınıfı geçiyor. Diyet bir ürün olmayan yer fıstığı ezmesini kütle geliştirmek istediğiniz dönemlerde iyi bir takviye edici alternatif olarak kullanabilirsiniz. Ürünün bizim açımızdan artılarından birisi de tüketim kolaylığı. Kahvaltıda ya da ara öğünlerde bir diğer atıştırmalığa sürerek yemek oldukça keyifli. Ben ürünü cevizle birlikte tükettim. Basitçe bir bıçak yardımıyla cevizin üzerine sürdüğüm ezme hem lezzet açısından tatmin edici hem de besleyicilik açısından oldukça iyi sonuçlar verdi diyebilirim. Karnınızı tok tutması bir yana zengin protein içeriği de cabası.

Tadı Nasıl?

Supplementler Nutrition Company Yer Fıstığı Ezmesi tadı ile beni mest etti diyemem. Aromasız ve şekersiz bir ürün olduğu için klasik yer fıstığı tadını çok yoğun alıyorsunuz. Marka ürün içeriğini oldukça akışkan tuttuğu için tüketirken ağzınızın içinde o yoğun tadı hissediyorsunuz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Son Söz:

Supplementler Nutrition Company Yer Fıstığı Ezmesi 500 gr ambalajı ile piyasada yer alıyor. Bu sayede eğer yeni bir atıştırmalık alternatifi arıyorsanız edinebileceğiniz, denedikten sonra memnun kalırsanız devam etmeyi düşünebileceğiniz bir ürün. Klasik olarak piyasada bulabileceğiniz yer fıstığı ezmelerinden farkı şeker ya da tuz eklentisi içermiyor olması. Fiyat performans açısından da ortalama düzeyde diyebiliriz.

Satın Alınabilecek Noktalar:

-Supplement mağazaları

-istegelsin

-n11.com

-Trendyol

-Hepsiburada

-Gittigidiyor

-Supplementler.com

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikSupplementler Nutrition Company İnceleme
Sonraki İçerikWeider All Free Form BCAA

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ