Supplementler.com Whey Protein

Temelleri 2006 senesinde atılan ve o günden bu yana hızlı bir gelişim göstererek perakende satış mağazalarını kuran Supplementler.com, bugün Türkiye’nin çeşitli noktalarındaki 30’dan fazla şubeleriyle sporculara besin takviyesi ve sporcu aksesuarları ulaştırmaya devam ediyor. Dünya çapında tercih edilen birçok sporcu besini markasının ürünlerini ithal ederek Türkiye’deki sporcularla buluşturan marka 2018’de ise sektördeki başarısını pekiştirecek bir giriş yaparak, kendi whey protein tozu ürününü geliştirdi.

Piyasanın henüz genç sayılabilecek protein tozu ürünlerinden Supplementler Nutrition Whey Protein’i yazımızda ele alacağız.

Ambalajlar:

  • 30 gr şase (1 adet 30 gr şase – 1 servis)
  • 600 gr kutu (20 adet 30 gr şase – 20 servis)
  • 500 gr ambalaj (16 servis)
  • 1000 gr kavanoz (33 servis)
  • 2000 gr bidon (66 servis)

Aromalar:

  • Çilek
  • Çikolata

Ne Zaman ve Nasıl Kullanılmalı:

Başlangıç Seviyesi: 1 servis (30 gr – ¾ ölçek) 150 ml az yağlı süt veya su ile karıştırılarak antrenmandan sonra günde 1  porsiyon olarak tüketilir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Orta Seviye:1 servis (30 gr – ¾ ölçek) 150 ml az yağlı süt veya su ile karıştırılarak antrenmandan yarım saat önce ve hemen sonra günde 1  porsiyon olarak tüketilir.

İleri Seviye:1 servis (30 gr – ¾ ölçek) 150 ml az yağlı süt veya su ile karıştırılarak antrenmandan yarım saat önce, antrenmandan hemen sonra ve sabah uyandıktan sonra günde 1  porsiyon olarak tüketilir.

Faydaları ve Zararları:

Supplementler Nutrition Whey Protein’in faydaları genel olarak ürünün hammadde kalitesinden yola çıkarak açıklanabilir. Avrupa Standartlarında üretim yapan Volac ortaklığıyla üretilen protein tozunun whey içeriği bu alanda kompleks ürünlere kıyasla daha saf denilebilir.

Supplementler Nutrition whey protein ürünü piyasada henüz yeni denilebilecek bir protein tozu olmasına karşın, Supplementler.com’un kendi alanındaki bilinçli ve donanımlı yapısı ürünün sanki uzun yıllar piyasada yer alıyormuş gibi hissedilmesini sağlıyor.

Ürünün şeffaf ambalajda satılıyor olması bir artı olarak gösterilebilir. Böylelikle ürünü satın almadan önce içeriği hakkında görsel bilgiye sahip olabiliyorsunuz. Piyasada bu tarz ambalajlama yöntemini tercih eden birkaç markadan birisi olarak Supplementler Nutrition’un sektöre iyi bir giriş yaptığı düşünülebilir.

Supplementler Nutrition Whey Protein 2000 gr, 1000 gr, 600 gr ve 30 gr olmak üzere ambalaj alternatifleriyle piyasada yer alıyor. Böylelikle ürünü denemek için küçük ambalajı edinebiliyorsunuz ve memnun kalırsanız uzun vadeli kullanım için büyük ambalajı satın alabiliyorsunuz.

Supplementler Nutrition Whey Protein Tozu ürünü için avantaj olan şeffaf ambalajın aynı zamanda bir dezavantaj olduğu söylenebilir. Ürünün şeffaf ambalaj içerisinde olması, güneş ışınlarına doğrudan maruz kalması anlamına geliyor. Bu nedenle ürününüzü sürekli olarak kapalı ortamda tutmanız gerekiyor.

Ürünün bir eksiği de bileşenleri alanında karşınıza çıkıyor. B6 vitamini içermeyen Supplementler Nutrition Whey Protein Tozu yorum ve değerlendirmeler de incelendiğinde, bu alanda kullanıcıların emilim performansı açısından B6 vitamini eksikliğini eleştirdikleri görülebiliyor.

Tadı Nasıl?

Supplementler Nutrition Whey Protein çilekli ve çikolatalı seçenekleriyle piyasada yer alıyor. Bu aromalar piyasada markaların ve kullanıcıların en sık tercih ettiği seçenekler ve Supplementler Nutrition da ürünlerinde aromaları iyi bir şekilde kullanmış denilebilir. Yalnızca aroma yoğunluğu biraz fazla ve ürünün negatif yönleri arasında tatlandırıcı miktarının fazlalığı gösterilebilir. Protein tozunu süt ve su işe hazırladığınızda yoğun bir şekerli tat alabiliyorsunuz.

Son Söz:

Supplementler Nutrition piyasada tercih edebileceğiniz ortalama ve ortalama üzeri düzeyde kabul edilebilecek bir whey protein tozu ile karşınıza çıkıyor. Eğer tat konusunda ciddi bir hassasiyetiniz yoksa ve şeffaf ambalajıyla ürünü her kullanımdan sonra kapalı ortamda muhafaza etmeniz mümkün olacaksa  ürünün artıları ve eksileriyle piyasada fiyat/performans açısından tercih edilebilecek düzeyde olduğu söylenebilir.

Satın Alınabilecek Noktalar:

-Supplement mağazaları

-istegelsin

-n11.com

-Trendyol

-Hepsiburada

-Gittigidiyor -Supplementler.com

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikWeider Premium Whey Isolate Protein Tozu İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikSupplementler Nutrition Company Glutamine

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ