Supplementler Nutrition Company Glutamine

Sporcu besinlerinin genç markalarından Supplementler Nutrition Company, kısa süre içerisinde ürün ailesini genişletti. Bu süreçte ürünlerini kullanıcı beklentilerine göre de şekillendiren marka, son zamanlarda dikkatimizi çeken Supplementler Nutrition Company Glutamine ürünüyle karşımızda. Markanın saf L-Glutamin amoino asidi ifadesiyle satışa sunduğu ürünü eğrisiyle doğrusuyla bu yazımızda ele alacağız.

Aromalar:

  • Aromasız

Ambalaj:

  • 300 gr (kavanoz)

Ne Zaman ve Nasıl Kullanılır?

  • Orta Seviye: 5 gram (1 ölçek) ürün 250 ml şu ile karıştırılarak tercihen antrenmandan sonra tüketilir.
  • İleri Seviye: 5 gram (1 ölçek) ürün 250 ml şu ile karıştırılarak tercihen antrenmandan sonra tüketilir. İsteğe göre uyumadan önce 1 porsiyon daha tüketilebilir.

Faydaları ve Zararları:

Supplementler Nutrition Company, sektörün en yeni isimlerinden birisi. Piyasadaki serüvenine alanında donanımlı markalarla kurduğu temas neticesinde başlayan markanın Avrupa standartlarında ürünler üretiyor olması güvenilirlik açısından markaya oldukça büyük katkı sağladı ve Supplementler Nutrition Company glutamin de bu sayede kısa süre zarfında spor salonlarında görmeye başladığımız ürünlerden birisi haline geldi. İçerik açısından incelediğimizde ürünün %100 saf glutamin ihtiva ediyor olması oldukça iyi. Hammadde kalitesi de yüksek olduğu göz önünde bulundurulduğunda glutamşn takviyesi arayanlar için tercih edilebilir bir çizgide olduğunu söyleyebiliriz. Ürünün saflığını şeffaf ambalaj sayesinde net bir şekilde görebiliyorsunuz. Bu durumun eksi yönü ise şeffaf ambalaj nedeniyle ürünü açık alanda muhafaza edemiyorsunuz. Güneş ışığından korumanız gerektiği için ürünü kullandıktan sonra kapalı bir ortama yerleştirmeniz gerekiyor. Supplementler Nutrition Company Glutamine kullananlar ürünün maliyet avantajını da fark edeceklerdir. Ürünün her porsiyonu 5 gram glutamin almanızı sağlıyor ve piyasa fiyatı ile değerlendirdiğinizde servis başına maliyeti oldukça avantajlı.

Tadı Nasıl?

Ürün aromasız olduğu için Supplementler Nutrition Company Glutamine tadı ile sizi mest edemiyor. Bu noktada dengeyi kurmak için ürünü meyve aromalı bir içecekle karıştırarak tüketmeniz gerekebiliyor. Ben şekersiz meyve suyu ile karışım hazırlayarak tükettim ve doku olarak da içim konusunda sorun yaşamadım.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Son Söz:

Supplementler Nutrition Company Glutamine içeriği, maliyet avantajı ve güvenilir hammadde kalitesiyle tercih edebileceğiniz bir ürün. Şeffaf ambalajı muhafaza etmek konusunda kaygılarınız yoksa ürünü bütçenizi rahatlatmak adına muadillere tercih edebilirsiniz.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikSupplementler.com Whey Protein Tozu İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikSupplementler Nutrition Company İnceleme

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ