Son zamanlarda supplement üreticileri arasında oldukça iyi bir yere gelen SiS firması üretmiş olduğu ürünler ile de supplement arayışı içerisinde olan birçok sporcuyu kendine hayran bırakmaktadır. Birçok supplement ürünü üreten SiS supplement firması İzole+Whey proteini içeren ürünüyle de sporcuların isteklerini oldukça iyi bir şekilde karşılamaktadır.

SiS Advanced Isolate+ Protein

SiS Advanced Isolate+ Protein İnceleme

%100 oranında saf peynir altı suyu tozu izolatı içeren SiS Advanced İsolate+ protein ürünü zengin besin değerlerine ve zengin besin çeşitliliğine sahiptir. SiS Advanced İsolate+ protein içindekiler olarak incelendiğinde izole whey proteini içermesi ve lösin ilaveli olması, sporcuların etkili bir şekilde kas kütlesinin gelişimini arttırmaktadır. SiS Advanced İsolate+ protein 1000gkutusunda bir servisi 40 gram olup toplam 25 servis sayısında sahiptir. Bir servisinde 32 gram protein, 0.9 gram yağ ve 2.7 gram karbonhidrat bulunmaktadır. Yüksek oranda protein ve düşük oranda yağ ve karbonhidrat içermesinin haricinde 5 gram Lösin, 9 gram BCAA amino asitlerini içermesi de kas kütlenizin gelişimini oldukça arttırmaktadır. Her seviyede sporcunun kullanabileceği bir ürün olan Sis Advanced, antrenmanlardan önce ve sonra bir servisi 250 ml su veya süt ile karıştırılarak tüketilebilir. Sporcular için en önemli vitaminlerden birisi olan B6 vitaminini, içeriğinde bulundurmuyor olması ürünün eksik bir tarafı olsa da etki ve karışabilme açısından oldukça iddialı bir üründür.

SiS Advanced Isolate+ Protein Yorum & Değerlendirme

Sporcular için en önemli protein çeşitlerinden birisi şüphesiz izole proteinlerdir. İzole proteinlerin bu kadar önemli olmasında tabiki emilim hızının hızlı olması etkilidir. Hızlı bir şekilde emilim yapması kaslarınıza ihtiyaç duyduğu proteinlerin hemen ulaşması kasların gelişimini de hızlandırmaktadır. SiS Advanced İsolate+ protein inceleme bölümünde bahsettiğimiz bir servisinde yüksek oranda protein ve düşük oranlarda yağ ve karbonhidrat içermesi hemen hemen her tür diyete sahip sporcunun bu ürünü kullanabilmesini sağlamaktadır. SiS Advanced İsolate+ protein kullananlarürünün etki açısından kısa sürelerde gözle görülebilir bir değişiklik yarattığını dile getirmektedir. SiS Advanced İsolate+ protein fiyat olarak ele alındığında da kullanıcılara biraz pahalı gelebilme durumu olsa da bu karşılaştırmayı izole whey ürünleriyle yaptıklarında ve içerik bakımından da araştırma yaptıklarında bu ürünün fiyatının normal bir düzeyde olduğu anlaşılacaktır. SiS Advanced İsolate+ protein yorumolarak bizler bu ürünü sporda bir miktar ilerleyen sporcuların beslenmelerine takviye olarak tercih etmesiyle kas gelişimlerini daha da artırabileceklerini belirtmek isteriz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikScitec Whey İsolate İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikSiS Overnight Protein Yorum & İnceleme

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ