Beslenmesine protein değeri yüksek aperatifler hazırlamak isteyen sporcuların tercih edebileceği sporcu ürünlerinden birisi de Scitec markasının protein pancake ürünüdür.

Scitec Protein Pancake

Scitec Protein Pancake İnceleme

Scitec Protein Pancake toz formda bulunan ve içerisinde farklı proteinler içeren bir sporcu takviye gıda ürünüdür. Scitec Pancake diğer protein tozlarından farklı bir kullanımı ve tüketim şekli bulunmaktadır. Her sporcunun alışık olduğu shakerda karıştırılıp tüketilmesinin yanında kahvaltıda ya da istediğiniz şekilde pancake yaparak kendinize protein yönünden zengin bir öğün oluşturabilirsiniz. Scitec Pancake içerisinde whey proteini, kazein protein ve yumurta proteini bulunmaktadır. Scitec Protein Pancake ürününün kullanımı bir servisi 100 ml su veya süt ile çırptıktan sonra orta ateşte ısınmış bir teflon tavanın üzerine döküp istediğiniz kalınlıkta ve içerikte pancake yapabilirsiniz. Scitec Protein Pancake 1036 grkutusu içerisinde bir servisi 37 gram olup toplam 28 servis sayısı bulunmaktadır. Bir servisinde 13 gram protein, 3.2 gram yağ ve 16 gram karbonhidrat bulunmaktadır.  Scitec Protein Pancake kullananlar ürünün beslenmeye iyi bir alternatif ürün olduğunu ve ufak tatlı kaçamakları yaparken bunu en doğru gıdalarla yaptıklarını ürünün yorumlar kısmında belirtmişlerdir.

Hemen Protein Tozu Ürünlerini Keşfedin! >

Scitec Protein Pancake Yorum & Değerlendirme

Sporcular beslenmelerinde tatlı kaçamakları yapmak istedikleri zaman gönül rahatlığıyla kullanabileceği bir ürün olan Scitec Protein Pancake, sizlerin hem tatlı ihtiyacınızı giderirken hem de protein ihtiyacını karşılamaktadır. İyi bir Scitec Protein Pancake nasıl yapılır sorusuna sizin damak zevkinize ve pancakekinizde istediğiniz kalınlığa göre teflon tavaya ürünü döküp pişirmeniz önerilir. Scitec Protein Pancake fiyat olarak ele alındığında uygun bir fiyatının olduğunu söylesekte bir tepsi baklava ya da tatlı ile kıyas yaptığınızda aradaki fiyat farkını ve besin değerlerini ele aldığımızda en iyi tatlı kaçamağının Scitec Protein Pancake ile yapılacağı bariz bir şekilde görülmektedir. Scitec Protein Pancake 1036gkutusu dışında 500 gramlık kutu halinde de satışa sunulmaktadır. Sizlerde yüksek oranda protein ve zengin bir içerik ile tatlı ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız Scitec Protein Pancake ürününü tercih edebilirsiniz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikScitec Egg Pro Protein İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikScitec Whey İsolate İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ