Ronnie Coleman Signature Series Pro-Antium Protein Complex vücut geliştirme sporunun ünlü sporcularından biri olan Ronnie Coleman’ın geliştirdiği kompleks bir protein tozu ürünüdür. Ronnie Coleman Signature Series Pro-Antium Protein Complex özellikleri yavaş emilime sahip Micellar Casein, orta hızda emilime sahip yumurta proteini ve hızlı emilime sahip Whey protein çeşitlerinden oluşmaktadır.

Ronnie Coleman Signature Series Pro-Antium Protein Complex

Ronnie Coleman Signature Series Pro-Antium Protein Complex İnceleme

Ronnie Coleman Signature Series Pro-Antium Protein Complex tozu sadece kompleks yapıda bir protein tozu olmayıp içerisinde 5 gram kreatin ve 2,5 gram Betain bulunmaktadır. Ronnie Coleman Signature Series Pro-Antium Protein Complex protein tozunun bir servisi 44 gram olup bir kutusunda toplam 52 adet servis sayısı vardır. Ronnie Coleman Signature Series Pro-Antium Protein Complex içeriği bir servisinde 30 gram protein, 3,5 gram yağ ve 10 gram karbonhidrat olup 10 gram karbonhidratın 5 gramını şeker oluşturmaktadır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyedeki tüm sporcuların kullanabileceği bir ürün olan Ronnie Coleman Signature Series Pro-Antium Protein Complex kullanım olarak antrenman öncesi ve sonrasında bir ölçeği 300 ml su ile karıştırılıp tüketilmesi üretici firma tarafından önerilmektedir.

Ronnie Coleman Signature Series Pro-Antium Protein Complex Yorum & Değerlendirme

Ronnie Coleman Signature Series Pro-Antium Protein Complex protein tozu içeriğinde sahip olduğu protein çeşitleri sayesinde antrenman öncesi ve sonrasında vücudunuzun ihtiyacı olan proteinleri tüm gün emilim yaparak kaslarınıza yönlendirir. Böylelikle kaslarınızın gelişimi bir kat daha hızlı olacaktır. İçerisinde 5 gram kreatin ve 2,5 gram Betain de bulunduruyor olması vücudunuzun kreatin ve Betain ihtiyacınızın belli bir kısmını sağlamanızı sağlayacaktır. Farklı emilim zamanlarına sahip protein çeşitleri içerdiği için gün içerisinde istenilen vakitte kullanılıyor olması da güzel bir özelliktir. Ronnie Coleman Signature Series Pro-Antium Protein Complex aroma olarak sadece bisküvi aromasına sahip olması eksik kalsa da lezzeti kullanan sporcular tarafından beğenilmektedir. Ronnie Coleman Signature Series Pro-Antium Protein Complex kullanıcı yorumları genellikle fiyatının biraz pahalı olduğunu göstermektedir. Etki ve tat olarak kullanıcılar tarafından olumlu yorumlar almış olan Ronnie Coleman Signature Series Pro-Antium Complex zengin içeriği ve kaliteli protein çeşitlerine sahip olmasıyla bizim tarafımızdan sizlere önerebileceğimiz bir ürün olduğunu söylemek isteriz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikRonnie Coleman Signature Series Glutamine İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikWeider Premium BCAA Powder İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ