Glutamin arayışı, spora yeni başlayan ya da belli bir süre spor yapan sporcuların aklında olsa da birçok marka piyasada olduğu için karar vermekte zorlanmaktadırlar. Bu yazımızda piyasa satılmakta olan Ronnie Coleman Signature Series Glutamine ürününü inceleyip yorumlayacağız. Ronnie Coleman Signature Series Glutamine XS %100 saf ve serbest formda üretilmiş olan bir amino asittir. Üst düzeyde hammadde kullanılan bu üründe amino asit bakımından oldukça yüksek değerlere sahiptir.

Ronnie Coleman Signature Series Glutamine

Ronnie Coleman Signature Series Glutamine İnceleme

Ronnie Coleman Signature Series Glutamine ne işe yarar sorusuna cevabımız glutamin yoğun ve sert antrenmanlardan sonra yıpranan kasların içerisinde bulunan glutamin depolarının yeniden dolmasını sağlar. Ronnie Coleman Signature Series Glutamine özellikleri saf bir formda olması dolayısıyla emilim hızının hızlı olması ve bundan ötürü de kas gelişimi hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Ronnie Coleman Signature Series Glutamine inceleme altına alındığında bir servisinin 2,5 gram olup 120 servis miktarının olduğu göze batmaktadır. Bir ölçeğinde sadece 2,500 mg glutamin vardır. Ronnie Coleman Signature Series Glutamine kullanımı sporcuların seviyelerine göre değişiklik göstermektedir. Başlangıç ve orta seviyedeki sporcular bir ölçeği spordan hemen sonra 300 ml su ile karıştırılıp tüketilmesi üretici firma tarafından önerilse de ileri seviyedeki sporcular için antrenman sonrası dışında gece yatmadan önce de bir ölçek tüketilmesi önerilmektedir.

Ronnie Coleman Signature Series Glutamine Yorum & Değerlendirme

Ronnie Coleman Signature Series Glutamine spor hayatına yeni başlayan ya da uzun süredir yapan birçok sporcu tarafından tercih edilmekte olan bir amino asit ürünüdür. Ronnie Coleman Signature Series Glutamine nasıl sorusuna içerisindeki kaliteli ve saf bir formda bulunan glutamin amino asidi ile zengin bir içeriğe sahip takviye gıda ürünüdür. Ronnie Coleman Signature Series Glutamine faydaları antrenman sonrasında kaslarınız da bulunan glutamin rezervlerindeki glutamin miktarı azaldığından bu ihtiyacı saf bir formda size hızlı bir emilimle sağlayacak bir üründür. Ronnie Coleman Signature Series Glutamine yorumları ele alındığında bazı sporcular bu ürünün bağırsaklarda biraz fazla gaz yaptığını belirtmektedir. Fiyat olarak ta sporcuların memnun kaldığı bu ürüne bizim yorumumuz saf bir formda oluşu ve bundan dolayı hızlı bir sürede emilim yapabiliyor olması sizlerin gereksinimlerinizi karşılayacak bir ürün olabileceği üzerinedir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikRonnie Coleman Signature Series Creatine İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikRonnie Coleman Signature Series Pro-Antium Protein Complex İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ