Ülkemizde fitness sporuyla ilgilenen hemen hemen herkes, günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına çeşitli gıda takviyelerine başvurmayı düşünmektedir. Bununla birlikte, vejetaryen ve vegan diyete sahip olan kişiler için bu imkanlar kısıtlı olabilmektedir. Reflex Nutrition ürünleri, bu diyet tiplerine sahip kişiler için ürettiği özel ürünlerle ülkemizde geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olmuştur. Bunun dışında, standart kullanım amaçlı ürünlerinde de katkısız ve doğal içerik yapısı ile kullanıcılardan tam not almıştır.

Reflex Nutrition Protein Tozu

Reflex Nutrition Instant Whey Pro, yaklaşık 20 yıldır markanın amiral gemisi olarak nitelendirilebilecek protein tozu ürünüdür. Protein bakımından yüksek ve yağ oranı düşük olan bu ürün, düzenli antrenman ve sağlıklı beslenmeyi birlikte yürüterek sonuç almak isteyen kişiler için en uygun seçimdir.. Hormonlu ve antibiyotik içermeyen ve doğal beslenen ineklerin sütünden yapılan peynir altı suyu proteini sporcular için ideal bir takviye ürünüdür. Doğal beslenen ineklerden alınan süt, Omega 3 yağ asitleri bakımından daha zengindir. Instant Whey Pro ürünü ayrıca dost bir bakteri olan Lacto Spore içerir. % 80 protein içeriği ve ekstra karbonhidrat içermeyen Instant Whey Pro, egzersiz aktivitelerini desteklemek isteyen herkes için uygundur.

Reflex Nutrition

Reflex Nutrition Ürünleri

Reflex Nutrition ürünleri birer gıda takviyesidir ve dengeli bir diyetle birlikte kullanılmalıdır. Protein ve amino asit alımı, kas dokusunu oluşturan yapı taşlarının ana bileşenleri olarak hayati öneme sahiptir. Ancak gün içinde yiyeceklerden yeterli miktarda protein almak genellikle zordur. Bu nedenle Reflex Nutrition whey ve BCAA ürünleri, egzersiz sonrası kas iyileşmesine yardımcı olmak için diyetinizi takviye etmenin mükemmel bir yoludur

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Reflex Nutrition Yorum & Değerlendirme

Reflex Nutrition Türkiye pazarında kısa sürede çok beğenilmiştir. Bunun sebepleri arasında uygun maliyetli ve yüksek kalite içeriğe sahip olması gibi faktörler sayılabilir. Bu açıdan, birçok kullanıcı düzenli antrenmanla birleştirdikleri sağlıklı beslenme programına Reflex Nutrition ürünlerini dahil etmektedir. Ürünlerin içerik kalitesi genel olarak takdir edilse de kullanım kolaylığı açısından özellikle protein ürünlerinin tat ve koku bakımından daha iyi olabileceği görülmektedir. Zira hassas bir mideye sahip olup Reflex Nutrition kullananlar için söz konusu ürünlerin kullanımı zorlaşabilmektedir.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikQNT İnceleme Yorum
Sonraki İçerikBig Joy İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ