1991 yılında kurulan marka günümüzde son teknoloji ürünleri ile Avrupa’nın supplement alanında önde gelen kuruluşlarından biri haline gelmiştir. 60’dan fazla ülkede faaliyet gösteren QNT bu alanda 28 yıldan fazla deneyime sahip olması sebebiyle öne çıkmaktadır. Çok çeşitli bar, içecek, toz ve kapsül çeşitleriyle 300’ün üzerinde bir ürün gamına sahiptir. Sporcu beslenmesini herkesin alışkanlıklarına entegre etmek isteyen marka bu amaçla hem sporcular hem de spor yapmayan ama sağlıklı beslenmeye önem veren kişiler için özel ürünler tasarlamaktadır.

QNT Protein Tozu

Avrupa’da olduğu gibi ülkemizde de supplement pazarına çıkardığı geniş ürün yelpazesiyle dikkat çeken markanın en çok tercih edilen ürünlerinin başında Qnt protein tozu gelmektedir. Üstün içerik kalitesinin yanında zengin besleyici değerleri ile de ürünler birçok sporcu tarafından tercih edilmektedir. İçeriğindeki yüksek protein değeri, markaya ait ürünlerin hızla popülerleşmesine katkı sunmaktadır. Ayrıca, Qnt BCAA gibi ürünlerinde katkı maddesine yer vermemesi de bir diğer artıdır.

Hemen Protein Tozu Ürünlerini Keşfedin! >

QNT Ürünleri

Protein tozu gibi popüler ürün çeşitlerinin yanı sıra markaya ait ilginç ürünler de bulunmaktadır. Örneğin, Qnt protein pancake, sağlıklı ve aktif bir yaşam isteyen kişiler için mükemmel, lezzetli, protein açısından zengin krepler hazırlamak için tasarlanmış pratik bir karışımdır. Yüksek kaliteli protein (peynir altı suyu proteini izolatı, yumurta albümini ve peynir altı suyu proteini konsantresi kombinasyonu) bakımından zengindir ve en çok ihtiyacınız olduğunda enerji ve protein sağlamak için tasarlanmıştır. Protein ve kompleks karbonhidratların dengeli karışımı ve yüksek lifli yağ içeriği ile QNT krepleri sadece kahvaltı için değil, tüm ürünler için idealdir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

QNT Yorum & Değerlendirme

QNT fitness sporuyla aktif biçimde ilgilenen kişiler için geliştirdiği ürünler ile sadık bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Ürün özellikleri farklı sporcu gruplarının beklentilerini karşılamakta ve fiziksel kazanım hedeflerine katkı sunmaktadır. Markanın bir diğer pozitif yanı ise Satış sonrası hizmete özel önem vermesidir. Ayrıca ürünleri hızlı bir şekilde sunarak en son bilimsel araştırmaları formüllerine entegre etmeyi öncelemekte, bu da ürün kalitesini sürekli artırmaktadır.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikPower System İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikReflex Nutrition İnceleme Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ