Kilo almakta zorlanan ve günlük olarak alması gereken karbonhidrat ve kalori miktarını tamamlayamayan sporcular Gainer ürünleri ile bunu kolaylıkla başarabilir. Temiz bir Bulk dönemi geçirmek için vücudunuza alacağınız besinlerde oldukça dikkat etmelisiniz. Supplement ürünleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden birisi olan Gainer ürünleri, birçok firma tarafından farklı içeriklere sahip olarak üretilmektedir. Sizler de Gainer satın almadan önce bu içeriklerin size uygun olup olmadığına bakıp ona göre karar vermeniz size en doğru seçim yapma durumu sunar. Bu yazımızda sizler için Optimum Serious Mass ürününü detaylıca inceleyip ürün hakkındaki değerlendirmemizi ve yorumumuzu sizlere aktaracağız.

Optimum Serious Mass

Optimum Serious Mass İnceleme

Optimum Serious Mass, yüksek miktarda karbonhidrat içeren ve sporcuların Bulk veya kilo alma dönemlerinde onlara daha iyi sonuçlar almalarını sağlayan, toz forma sahip sporcu gıdasıdır. Optimum Serious Mass 2727 gr ve Optimum Serious Mass 5450 gr kutu olmak üzere iki çeşitte müşterilerine satılmaktadır. Ürünün bir servisi 334 gram olup toplam 8 servis sayısına sahiptir. Bir servisinde 1.252 kalori, 4.8 gram yağ, 252.1 gram karbonhidrat, 49.9 gram protein ve birçok mineral ve vitamin bulunmaktadır. Yüksek miktarda karbonhidrat içermesi kullanıcılarına hızlı bir Bulk dönemi yaşamasını sağlamaktadır. Optimum Serious Mass inceleme olarak bakıldığında en önemli dikkat çekici noktalardan birisi de içerisindeki proteinlerin farklı emilimlere sahip olmasıdır. Farklı emilimlere sahip Konsantre Whey proteini, Kalsiyum Kazeinatı ve Yumurta proteini içermesi sporculara günün her anında protein emilimi sağlamakta ve böylelikle kas gelişimleri de oldukça artmaktadır. Optimum Serious Mass kullanım talimatı başlangıç, orta ve ileri seviyedeki tüm sporcular için uygundur. Başlangıç ve orta seviyedeki sporcular sabah kalktıktan sonra ve antrenmandan yaklaşık 45 dk önce birer ölçek Serious Mass ürününü 450 ml su veya süt ile karıştırıp tüketebilir. İleri seviyedeki sporcular içinse başlangıç ve orta seviyedeki sporcuların kullanımlarına ek olarak gece uyumadan önce bir servis daha tüketilmesi firma tarafından önerilmektedir. Optimum Serious Mass ürününün çilek, muz, çikolata ve çikolata yer fıstığı gibi birçok farklı aroması bulunmaktadır.

Hemen Protein Tozu Ürünlerini Keşfedin! >

Optimum Serious Mass Yorum & Değerlendirme

Gainer ürünleri arasında en yüksek içerik değerlerine sahip ürünlerden birisi olan Optimum Serious Mass, kompleks yapıda bir ürün olması sporcuların günlük olarak ihtiyaç duyacağı birçok besini içeriğinde barındırmasıyla, sporculara iyi bir takviye gıda olmaktadır. Bir servisinde 252 gram karbonhidrat ve 50 gram protein bulundurması sporculara hem iyi bir Bulk dönemi hem de iyi bir kas gelişim süreci yaşamasında oldukça büyük katkı sağlamaktadır. Bir sporcu bu besinlerin haricinde birçok vitamin ve minerale de ihtiyaç duymaktadır. Bu konuda oldukça başarılı bir ürün olduğunu siz okurlarımıza rahatlıkla söyleyebiliriz. Optimum Serious Mass kullananlar kullanmaya başladıktan sonra kısa sürelerde kilo aldıklarını ve hacim kazandıklarını, ürünün farklı aromalara sahip olması da damak zevkinize uygun bir içim imkanını sunmasından dolayı üründen oldukça memnun kalmışlardır. Optimum Serious Mass fiyat olarak kullanıcılarını çok memnun etmese de markanın kaliteli olması ve ürünün de hem kaliteli hem de içeriğinin oldukça güçlü olması bu ürünün fiyatının ürün için tam uygun olduğunu bizlere göstermektedir. Bizim Optimum markasının Serious Mass ürünü hakkındaki yorumumuz ise ürünün tam bir fiyat performans ürünü olduğu, içerisindeki besinlerin miktarları, çeşitliliği ve kaliteli olmasıyla sporcular için iyi bir takviye gıda olabileceğidir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikOptimum Gold Standard Gainer İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikProtein Tozunu Öğünlerle Birleştirin: 5 Yeni Tarifi Deneyin

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ