Supplement üreticileri arasında en iyilerinden birisi olan Optimum firması, sporcuların kilo almalarını ve iyi bir bulk dönemi geçirmelerini sağlamak amacıyla Gainer ürünler üretmektedir. Bu yazımızda Optimum Gold Standard Gainer ürününü inceleyip ürün ile ilgili değerlendirmemizi yapacağız.

Optimum Gold Standard Gainer

Optimum Gold Standard Gainer İnceleme

Optimum Gold Standard 2:1 oranında karbonhidrat ve protein içeren bir Mass Gainer ürünüdür. Hedeflediği kiloya ulaşmakta zorlanan sporcular Optimum Gold Standard Gainer ürünü ile hedeflerine kolaylık ulaşabilir. Optimum Gold Standard Gainer 3250 gr kutusu içerisinde bir servisi 203 gramdan oluşup toplam 16 servis miktarına sahiptir. Bir servisinde 12 gram yağ, 105 gram karbonhidrat ve 55 gram protein bulunmaktadır. Optimum Gold Standard Gainer inceleme bölümünde dikkat çeken en önemli durum yüksek oranda karbonhidrat ve protein içermesi sporcunun günlük ihtiyacı olan besinlerin hepsinin karşılanmasında büyük etkisi bulunmaktadır. Optimum Gold Standard Gainer 1624 grürünü shakerda kolay bir şekilde karışabilmekte ve topaklanma durumu görülmemektedir. Optimum Gold Standard Gainer kullanımı ise firmanın önerisi üzerine antrenmandan önce ve sonra birer servisi 650 ml su ile karıştırıp içilmesidir. Çikolata ve çilek aromalarına sahip olması ve aromalarının oldukça lezzetli olması kullanıcılarını oldukça memnun etmektedir.

Hemen Optimum Ürünlerini Keşfedin! >

Optimum Gold Standard Gainer Yorum & Değerlendirme

Gainer ürünlerinden en dikkat çeken ürünlerden birisi olan Optimum Gold Standard Gainer 3250 gr çilek aromalı ürünü hem lezzetli bir aromaya sahip olması hem de kaliteli bir içeriğinin bulunması, Gainer arayan sporcuları kendine çekmektedir. Optimum Gold Standard Gainer kullananlar ürünün karbonhidrat ve protein oranının oldukça iyi olduğunu belirtirken içerisinde düşük oranda şeker bulunmasından dolayı da ürünü oldukça başarılı bulmaktadır. Bizde Optimum Gold Standard Gainer hakkında değerlendirmemizi yapacak olursak kullanıcıların bahsettikleri noktalar ürünün oldukça başarılı bir ürün olduğunu ve size temiz bir bulk ya da kilo alma dönemi yaşamanızı sağlayacak bir ürün olduğunu söylemek isteriz. Optimum Gold Standard Gainer, bu içerik ve kalite ile kıyaslandığında muadil ürünlere göre oldukça iyi olsa da fiyatının normal düzeyde olması da bu ürünü tercih listenize koymadan karar vermemeniz gerektiğini sizlere söylememizi sağlamaktadır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikOlimp Gain Bolic 6000 İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikOptimum Serious Mass İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ