Kilo almakta zorluk çeken sporcular takviye gıdalardan birisi olan Gainer ürünleriyle bu zorluğu kolaylıkla atlatabilir. Gainer ürünleri içerisindeki yüksek oranda karbonhidrat ve protein içermesi kullanıcılarına hem kas kütlesinin büyümesini hem de kilo almasını sağlamaktadır. Bu yazımızda da birçok sporcunun merak ettiği Olimp Gain Bolic 6000 ürününü inceleyip değerlendireceğiz.

Olimp Gain Bolic 6000

Olimp Gain Bolic 6000 İnceleme

Olimp Gain Bolic 6000 içerisinde karbonhidrat yoğunluklu olan ve toz formda bulunan bir takviye gıda ürünüdür. Olimp Gain Bolic 6000 inceleme olarak ele alındığında düşük oranda yağ içermesi, kullanacak olan sporculara Bulk ya da kilo alma dönemlerinde oldukça iyi sonuçlar çıkarmaktadır. Olimp Gain Bolic 6000 4 kg kutu halinde satışa sunulmaktadır. Bir servisi 100 gram olup toplam 40 servis miktarına sahiptir. Bir servisinde 15 gram protein, 75 gram karbonhidrat ve 1.8 gram yağ bulunmaktadır. Bu besinlerin haricinde Olimp Gain Bolic 6000 3.5 kgürünü bir servisindeki proteinlerin içerisinde %19 oranında BCAA amino asitlerine, 1.500 mg Kreatin Monohidrata ve 500 mg Taurine de sahiptir. Gainer ürünleri kilo almayı destekleyen ürünler olmasından dolayı günün birçok vaktinde kullanılabilir. Üretici firmanın önerisi ise antrenmandan 45 dk önce ve hemen sonra bir servisi 450 ml su veya süt ile karıştırıp tüketilmesi uygun görülmüştür.

Olimp Gain Bolic 6000 Yorum & Değerlendirme

Gainer ürünlerinden birisi olan Olimp Gain Bolic 6000 birçok kullanıcısı bulunan bir üründür. Ürünün içeriğindeki yüksek oranda karbonhidrat içermesi sizlere hızlı bir bulk süreci yaşamanızı sağlayacaktır. Olimp Gain Bolic 6000 kullananlar üründeki şeker miktarının  fazla olmasından yana oldukça memnuniyetsizdir. Olimp Gain Bolic 6000 fiyatı müşterilerini memnun edecek düzeydedir. Muadil ürünlere göre fiyatının uygun olması bu ürünü birçok sporcunun satın almasını sağlamaktadır. Bizim Olimp Gain Bolic 6000 ürünü hakkında yorumumuz ise fiyat performans açısından iyi bir ürün olduğunu lakin içeriğinin her sporcuya uygun olmadığını ve satın almadan önce içeriğine bakıp karar vermeniz gerektiğini söylemek isteriz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikNutrever Gainer Formula İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikOptimum Gold Standard Gainer İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ