Olimp Türkiye ve dünyada sporcuların özellikle protein tozu ürünlerinde sıkça tercih ettiği markalardan biridir. Yüksek kaliteli içeriği ile beğeni toplayan marka, farklı ihtiyaçlara uygun olarak geliştirdiği protein ve diğer ürün çeşitleriyle ülkemizde de sadık bir kullanıcı kitlesi edinmeyi başarmıştır. Olimp protein kompleksi, günlük protein tüketim hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak harika bir protein tozudur. Peynir altı suyu proteini kompleksi etkili bir karışım olarak sporcuların protein ihtiyacını karşılamada önemli bir kaynaktır. Peynir altı suyu proteininin yüksek biyolojik değeri, özellikle vücut geliştiricileri ve sporcular için en değerli protein kaynağı olarak bilinir. Nitekim protein, kas kütlesinin büyümesine veya korunmasına katkıda bulunur.

Olimp Protein Tozu

Peynir altı suyu proteini etkili bir gıda kaynağıdır ve aynı zamanda çok uygun maliyetli bir üründür. Olimp peynir altı suyu proteini, protein gereksinimlerinizi desteklemenin ve vücudunuza ciddi kas kazanımları yapmak için ihtiyaç duyduğu protein ve yapı taşlarını vermenin harika bir yoludur. Büyüme ve kas kütlesi bakımı için gerekli olan etkili bir gıda proteini kaynağı olarak, peynir altı suyu proteini hem sporcular hem de vücut geliştiriciler için mükemmeldir. Tüm spor salonu müdavimleri, peynir altı suyu proteininin takviyesinden yararlanabilir. Çalışmalar, peynir altı suyu proteini tüketiminin sadece kas kazancı ve kas bakımına yardımcı olmadığını, aynı zamanda yağ kaybına da yardımcı olabileceğini göstermektedir. Ancak bu ürünler diyabet hastaları için uygun değildir. Sağlıklı kişilerin de tavsiye edilen günlük dozu aşmaması; gıda takviyelerini, çeşitli ve dengeli bir diyetin yerine kullanmaması gerekir. Doğru şekilde kullanıldığında protein tozu ürünleri fiziksel kazanım hedeflerine ulaşmada sporculara inanılmaz derecede katkı sunar ve sağlıklı bir beslenmenin önünü açar.

Olimp

Olimp Ürünleri

Mevcut kas kütlesini korurken yeni yağsız kas kütlesini arttırmak için sıkı bir antrenman programı gerekir. Daha da önemlisi, antrenmanların düzenli olarak yapılması şarttır. Aynı zamanda yeni kas büyümesini sağlamak için uygun bir beslenme programına sahip olmanız gerekir. Sporcuların günlük protein alım ihtiyacı diğer insanlara göre daha fazladır. Bu proteini geleneksel yollardan, yani gıdalardan almak zorlayıcı olabilir. Bu durumda devreye sporcu takviye ürünleri girer. Olimp gainer ve Olimp BCAA gibi ürünleri almanın bir sonucu olarak, yoğun egzersiz seanslarından sonra kas yapım ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Gainer ve BCAA ürünleri düzenli spor yapan ve uzun antrenmanlarından maksimum sonuç almak isteyen sporcular için mükemmeldir. Olimp takviye ürünleri ayrıca gücünüzü ve dayanıklılığınızı artırmak için ihtiyacınız olan yakıtı da size sunarak büyük bir avantaj sağlar. Markanın BCAA ürünleri Türkiye piyasasında oldukça geniş bir kitle tarafından tercih edilmektedir. L-Glutamin ve B6 vitamini ile zenginleştirilmiş 2: 1: 1 oranında yüksek kaliteli Dallanmış Zincir Amino Asitlerin (lösin, valin, izolösin) bir bileşimi olan Olimp BCAA,  özellikle aktif bir gündelik hayata sahip insanlar ve düzenli antrenman takvimine sahip sporcular için tasarlanmıştır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Hemen Olimp Ürünlerini Keşfedin! >

Olimp Yorum & Değerlendirme

Orta düzey fiyat aralığında kendine yer edinen Olimp multivitamin ve Omega 3 gibi destek ürünleriyle de öne çıkmaktadır. Markanın tüm ürünlerinde öne çıkan ve kullanıcılardan tam not alan özelliklerinden biri de tad / koku anlamında iyi bir durumda olmasıdır. Birçok sporcu takviye ürününde kullanıcılar zorlanabilmektedir. Ancak Olimp ürünleri harika bir tada sahiptir; bu açıdan, spor salonu öncesi veya spor salonundaki antrenman sırasında ürünleri kullanırken herhangi bir zorluk yaşanmaz. Tersine, hoş bir tat ve kokuya sahiptir.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikNew Life İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikOptimum Nutrition İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ