Bulk dönemlerinin vazgeçilmez ürünlerinden birisi de Gainer ürünleridir. Gainer ürünleri sporcuların kilo almalarına ya da temiz bir Bulk dönemi geçirmelerine oldukça katkı sağlamaktadır. Gainer ürünlerinin hepsinin içeriği birbirinden farklı olmasından dolayı Gainer arayan bir sporcunun içeriklere oldukça dikkat etmesi ve kendine uygun ürüne karar verip satın alması en doğru seçimi olacaktır. Bu yazımızda Nutrever Gainer Formula ürününü inceleyip değerlendireceğiz

Nutrever Gainer Formula

Nutrever Gainer Formula İnceleme

Nutrever markasının üretmiş olduğu Gainer Formula içeriğinde ortalama %65 karbonhidrat, %27 protein bulunmaktadır. Yüksek miktarda karbonhidrat ve yüksek sayılabilecek miktarda protein içermesi sizlere Bulk döneminde hacim ve kilo almanızda oldukça büyük katkı sağlayacaktır. Nutrever Gainer Formula 3000 gramkutu halinde müşterilerine sunulmaktadır. Bir servisi  130 gram olup 24 servis miktarına sahiptir. Nutrever Gainer Formula içeriğibir servisinde 82 gram karbonhidrat, 33.5 gram protein ve 6 gram yağ içermesiyle sporcuların dikkatini bir hayli çekmektedir. Nutrever Gainer Formula faydaları sizlere hem antrenman sonrasında protein almanızı sağlarken içerisindeki yüksek miktarda karbonhidrat içermesiyle de kilo ve hacim almanızı sağlamaktadır. Ayrıca boşalan Glikojen depolarını doldurması sayesinde daha fazla enerji tüketmenize imkan sağlamaktadır. Nutrever Gainer Formula kullanımı antrenmandan önce ve sonra bir servisi 250 ml su ile karıştırıp tüketilmesi şeklindedir.

Nutrever Gainer Formula Yorum & Değerlendirme

Kaliteli hammadde ve yüksek miktarda besine sahip olan Nutrever Gainer Formula, sporcuların Bulk dönemlerinde oldukça iyi bir takviye gıda olabilir. Yüksek oranda karbonhidrat miktarının yanında protein miktarının da bir protein tozundaki miktar kadar olması sizin hem protein hem de karbonhidrat ihtiyacınızın giderilmesi sağlanabilir. Nutrever Gainer Formula kullananlar ürünün bir servisinde 36.5 gram şeker bulunmasından dolayı mutsuz olsalar da diğer besinlerden dolayı üründen memnunlardır. Nutrever Gainer Formula fiyat olarakta diğer Gainer ürünlerinde göre normal düzeydedir.  Bizim Nutrever Gainer Formula hakkındaki değerlendirmemiz ürün birçok sporcuya hitap edecek ve onların gelişimini takviye edecek düzeyde olmasından yanadır. İçeriğinin size uygun olduğuna karar verdiğiniz anda ürünü kolaylıkla ve rahatça satın alabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikNutrend Mass Gain Gold İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikOlimp Gain Bolic 6000 İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ