Spor yapsın veya yapmasın herkesin faydasını görebileceği ancak sporla profesyonel bağlamda ilgilenen herkesin mutlaka faydalanması gereken amino asitlerin sporla geçen sürece faydası oldukça fazladır. Vücuda gerekli enzimleri salgılamak suretiyle psikolojik durumu düze çıkartmaktan motivasyonu kuvvetlendirmeye, uykuyu düzene sokmaktan pek çok fizyolojik fayda sunmaya değin farklı kapsamlarda yararı dokunmaktadır. Dolayısıyla sporla ilgilenen ve ek gıda takviyeleriyle bu ilgisini daha da taçlandırmak isteyenler için ideal bir takviye ürün olan Nutrend Whey Amino 10000 akla ilk gelenler arasındadır. Nutrend Amino 10000 olarak da anılan ve Whey markasının amino asit katkısı söz konusu olunca en güçlü ürünleri arasında yer alan bu gıda takviyesi, bir porsiyonda beş tablet içerecek şekilde tasarlanmıştır.

Nutrend Whey Amino 10000

Amino Asit Katkısı Üst Düzey

Başarılı bir takviye spor gıdasının olması gerektiği gibi kolay sindirilebilen Nutrend Whey Amino ürününün içeriğindeki amino asit; tamamen saf olmakla birlikte hidrolize izole peynir altı suyundan elde edilmektedir. Her bir porsiyon kullanım ile 10000 mg amino asit bünyeye dâhil olmakta; dolayısıyla yeterli miktarda tüketilen amino asidin kaslar tarafından kullanımı mümkün olmaktadır. Beş tabletten oluşan bir porsiyonunda sunduğu 10000 mg amino asidin yanı sıra her servisinde 2200 mg BCAA katkısı da sunan Nutrend Whey Amino 10000 ile spordan alınan verimliliğin efor ile paralel artışının sağlanması oldukça kolaylaşmaktadır.

Nutrend Whey Amino 10000 Kullanımı

Başlangıç, orta veya ileri seviye fark etmeksizin günlük üç defaya mahsus beşer tablet kullanımı prensibine dayanan Nutrend Whey Amino 10000 yorum aldığı en önemli sorulardan birisi olan kullanım zamanlamasına dair öğün aralarında, antrenman öncesi ve sonrası veya yatmadan evvel şeklinde farklı zaman dilimlerine dayanan bir planlamayı uygun görmüştür. Barındırdığı güçlü amino asit katkısı sayesinde vücudun direncini de enerjisini de artıran ve kasların amino asit kullanım oranını artırmayı planlayan takviye gıda ürün sayesinde spora ayrılan vaktin daha verimli dönüşümü sağlanabilmektedir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Amino Asitten Daha Fazlası

Sporu hayatının merkezine yerleştirenler çok iyi bilir ki, iyi bir takviye gıda için sadece bir alanda katkı sunması yetmeyebilir. Dolayısıyla Nutrend Whey Amino 10000 ne işe yarar yahut katkısı ne ölçüde gerçekleşir gibi soruların akılda belirmesi hâlinde her servisinde barındırdığı 2200 mg BCAA’nın ve 10000 mg amino asit içeriğinin yanı sıra %77 oranında protein de içermektedir. Dolayısıyla kaslar için sağlıklı bir alternatif sunmayı vaat eden bu ürünün amino asidin yanı sıra protein katkısıyla da sporseverlerin vazgeçilmezi olması an meselesidir.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikNutrend Creatine Monohydrate Creapure İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikNutrever BCAA Powder İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ