Nutrend, aktif bir yaşam tarzı için sporcu takviye ürünlerinde dünya pazarının önde gelen markalarından biridir. Markanın tüm ürünleri üç bölüme ayrılmıştır: Vücut Geliştirme, Dayanıklılık ve Aktif Yaşam Tarzı. 26. Yılını kutlayan Çekya merkezli marka son yıllarda özellikle protein ürünlerindeki başarısıyla ülkemizde de kullanıcı kitlesini genişletmiştir.

Nutrend Whey Protein

Nutrend whey protein yüksek biyolojik değeri olan mükemmel bir amino asit spektrumuna sahiptir. Ürün, birinci sınıf bileşenlerin ve yeni üretim teknolojilerinin dengeli bir kombinasyonudur. Ürünün temel bileşeni, bir Ultra-filtrelenmiş peynir altı suyu konsantresinden (WPC) ve Çapraz Akış Mikrofiltrasyonu (CFM) ile yapılan en saf peynir altı suyu protein izolatı (WPI) formundan gelir. CFM yöntemi, ürünün minimum denatüre proteinler içermesini sağlar biyolojik olarak aktif protein fraksiyonlarını korur. Bu ürünü kullanarak vücudunuza her porsiyonda 23 gram high-end protein ve 5 g’dan fazla dallı zincirli amino asit (BCAA) sağlayabilirsiniz.

Nutrend

Nutrend Kullanımı

Olağanüstü lezzet çeşitliliği Nutrend protein tozu ürünlerinin en büyük avantajlarından biri olarak görülebilir. Birçok markanın ürününde tat ve koku gibi özellikler ürünün kullanımını zorlaştırır ve uzun vadeli kullanım hedefleyen kullanıcıları uzaklaştırır. Ancak Nutrend ürünleri lezzet çeşitliliği ile farklı beklentilere uygun alternatiflere sahiptir. %100 whey protein ürünleri vücutta sindirim sırasında çok kolay erir ve kana karışır. Bu, hızlı ve etkili fiziksel kazanım hedefleyen kullanıcılar için mükemmel bir fırsattır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Nutrend Yorum & Değerlendirme 

Yeterli kalitede protein alımı, kas dokusunu yeniden oluşturmaya ve kas büyümesini desteklemeye yardımcı olur. Nutrend protein ürünleri yağsız kas kütlesi hedefleyen, düzenli antrenman takvimini sürdüren ve sağlıklı bir beslenme programı uygulayan sporcular için bire bire birdir. Yüksek kaliteli protein alımı, kas kütlesi büyümesi, diyetin azaltılması veya ketojenik diyet, vejetaryenler için besin takviyesi gibi hedefler için markanın uygun ürünleri bulunur. Ayrıca yüksek yoğunluklu antrenman takvimine sahip olan profesyonel sporcular için de Nutrend whey ve Nutrend BCAA ürünleri bulunmaktadır. Tüm bunlar, markayı tüm sporcu grupları için ideal özellikler barındıran bir noktaya taşımaktadır.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikNaturiga İnceleme Yorum
Sonraki İçerikNutrever İnceleme Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ