New life ürünleri Türkiye’deki sporcuların çoğu zaman es geçtiği takviye besinler için önemli bir alternatif sunuyor. Birçok sporcu, düzenli antrenman takvimine rağmen besin takviyesini ihmal ediyor. Oysa ki sağlıklı beslenme, spordan tam verim almak için tahmin edilenden çok daha fazla öneme sahip durumda. Amino asit, protein bar, karbonhidrat tozu, glutamin ve yağ yakıcı gibi ürünler antrenman verimliliğini artırarak fiziksel kazanımlara katkı sunsa da diğer beslenme takviyeleri de aynı şekilde verimliliği artırıyor. Sporculara büyük fayda sağlayan vitaminler de onların arasında bulunuyor. New life ile günlük hayatta geleneksel beslenme yöntemleri ile tamamını alamayacağınız vitaminleri kolay ve pratik biçimde alabilir, spor kazanımlarınızı bu şekilde maksimize edebilirsiniz. Ayrıca bu besin takviyeleri, sağlıklı yaşam için de büyük önem taşıyor. Yalnızca sporcular için değil spor yapmayan ancak sağlıklı bir hayata sahip olmak isteyenler için de New life tarafından sunulan takviyeler yararlı olacaktır.

New Life Probiyotik

Probiyotikler, fermente gıdalar veya takviyeler yoluyla tüketilebilen canlı mikroorganizmalardır . Bilimsel araştırmalar, sindirim sisteminizdeki bakterilerin dengesinin veya dengesizliğinin genel sağlık durumu ile doğrudan bağlantılı olduğunu göstermektedir. Probiyotikler, bağırsak bakterilerinin sağlıklı bir denge oluşturmasına katkı sunar. Probiyotikler “iyi” bakterileri içerir. Bunlar tüketildiğinde sağlık anlamında yarar sağlayabilen canlı mikroorganizmalardır. Bu faydaların, probiyotiklerin bağırsak bakterilerinin doğal dengesini geri kazanma yeteneğinden kaynaklandığı düşünülmektedir. New Life probiyotik ürünleri ile sindirim sisteminizi sağlıklı bir şekilde yeniden düzenleyebilir, beslenme takviminizin getireceği olası sorunların önüne böylece geçebilirsiniz.

New Life

New Life Ürünleri

New Life amino asit, karbonhidrat ya da protein tozu gibi ürünler sunmaz. Bu tür ürünler için çok sayıda güvenilir marka bulabilirsiniz. New Life biotin, magnezyum, probiyotik ve multivitamin gibi destek ürünleri ile sporculara yardımcı olur. Markanın ürün yelpazesi bu anlamda oldukça geniştir. Ürünlerin hiçbiri yapay tatlandırıcı, gluten, aspartam ve laktoz gibi zararlı içeriklere sahip değildir ve ayrıca her türlü vejetaryen diyetine uyumludur. New Life GinVit-LC 30 Tablet markanın en çok tercih edilen ürünleri arasındadır. New Life ürünleri kullananlar genellikle vitamin desteği için bunu tercih eder. Düzenli spor hayatına geçiş yaptığımız beslenme ihtiyacımız artar. Aynı zamanda, vücudun besinleri emmesi zorlaşır. İlaçlar vücudumuzdaki besin maddelerini daha da tüketebilir. Bir multivitamin bu eksiklikleri giderebilir. Çalışmalar, yüksek kaliteli bir multivitamin almanın kardiyovasküler hastalığı azaltabileceğini göstermektedir. Vitamin kullanımı bazı kanser riskinde azalma ile ilişkilendirilmiştir. Günlük multivitamin takviyesinin kanser riskini önemli ölçüde azalttığına dair çok sayıda bilimsel çalışma yapılmıştır. Ayrıca, her bir vitaminin kendine has faydaları bulunur. Örneğin C vitamini, bağışıklık sistemini güçlendirdiği bilinen güçlü bir antioksidandır. D ve E vitaminleri de bağışıklığı artırır. Bu vitaminler ayrıca alerji semptomlarını azaltmaya yardımcı olabilir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

New Life Yorum & Değerlendirme

New Life kullananlar için markanın sunduğu en büyük avantaj, ürünlerin tamamının doğal ve sağlıklı içeriğe sahip olmasıdır. Doğru biçimde kullanıldığında tüm ürünler hem beslenme hem de spor hedefleri için gözle görülür etkiye sahip olabilir. Ayrıca, ürünlerin kullanımı da oldukça kolaydır. New Life folifor yorum ve değerlendirmeler, kullanıcıların folifor gibi ürünlerden tam verim aldığını göstermektedir. Bunun yanı sıra multivitamin ve probiyotik gibi ürünler de kullanıcılardan tam not almaktadır. Öte yandan, markanın ürün çeşitliliği sunduğu yüksek kaliteye rağmen düşük seviyededir. Özellikle vitaminler anlamında kullanıcıların çok daha geniş bir ürün gamına ihtiyaç duyduğu düşünüldüğünde markanın daha çok ürün çeşitliliği sunması olumlu bir adım olacaktır. Yine de yüksek kaliteli içeriği, pratik kullanımı ve etkili yapısı ile New Life muadillerine göre bir adım öndedir ve ülkemizde geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikNature’s Supreme İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikOlimp İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ