Muscletech Türkiye pazarında sporcu destek besinleriyle kendine sadık bir kullanıcı kitlesi oluşturmayı başarmıştır. Bu başarısının ardında yatan nedenlerden biri, markanın oldukça geniş bir ürün gamına sahip olmasıdır. Sporcuların farklı ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan geniş çeşitliliğe sahip ürünleri yüksek içerik kalitesi ile de dikkat çeker. İyi miktarda kas kütlesine sahip olmanın aşağıdakiler de dahil olmak üzere sınırsız yararları vardır: Daha iyi yaşam kalitesi, aha fazla özgüveni, geliştirilmiş vücut bileşimi, geliştirilmiş insülin duyarlılığı gibi özellikler bunlardan yalnızca birkaçıdır. Muscletech ürünleri bu hedeflere ulaşmada sporcuların en etkili destekçisidir.

Muscletech Protein Tozu

Protein kaynaklarınızın çoğunu gıdadan almak tavsiye edilse de, diyetinize protein eklemenin harika bir yolu günlük diyetinizi protein tozu ile desteklemektir. Muscletech whey protein ürünlerinin en büyük avantajı vücut tarafından hızlı bir şekilde emilen, ekonomik ve çok yönlü bir yapıda olmasıdır. Bu, yoğun bir antrenmandan hemen sonra kaslarınızın hızlı protein alması gerektiğinde mükemmel bir seçenek olmasını sağlar. Biyolojik değer (Biological Value – BV), vücudun proteini ne ölçüde emdiğini göstermek üzere protein kaynaklarına verilen değerlerden biridir. Muscletech izole protein ürünleri bu anlamda yüksek BV değerleri sebebiyle düzenli antrenman yapan sporcuların ilk tercihleri arasındadır. Yağsız kas kütlesinin büyümesine destek olan protein tozları iyi bir antrenman programıyla birleştiğinde fiziksel kazanım hedeflerinin gerçekleşmesine olumlu ve hızlı katkı sunar.

Muscletech

Muscletech Ürünleri

Spor hayatına yeni başlayan amatör sporcuların yanı sıra düzenli antrenmanları hayatının bir parçası haline getirebilmiş spor tutkunları için de çok sayıda Muscletech ürünü bulunmaktadır. Geniş bir ürün gamına sahip olan marka farklı beklenti ve taleplere göre uygun çözümler getiriyor. Muscletech gainer ve muscletech mass gainer gibi önde gelen ürünler hem erkek hem de kadın sporcular tarafından sıkça tercih edilir.  Diğer protein tozlarının aksine, Muscletech Nitro Tech peynir altı suyu konsantrasyonundan daha fazla peynir altı suyu izolatı içerir. Peyniraltı suyu izolatı, peynir altı suyu konsantresinden daha fazla filtrelenmiştir, yani daha fazla yağ ve karbonhidrat (laktoz şeklinde) uzaklaştırılmıştır. Yağ besinlerin emilimini yavaşlatır, bu nedenle bir çalışmadan sonra hızlı emilen bir protein istiyorsanız peyniraltı suyu izolatı, yağ oranı son derece düşük olduğundan mükemmel bir seçimdir. Ayrıca daha fazla laktoz içerikten çıkarıldığı için, peynir altı suyu izolatı laktoza duyarlı olanlar için çok daha iyi bir seçenektir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Muscletech Yorum & Değerlendirme

Muscletech ürünlerinin en dikkat çeken yanı yüksek kalitede bir içerik yapısına sahip olmasıdır. Örneğin Nitro Tech, porsiyon başına 6.8 g BCAA ve 5 g Glutamin içeren katı bir amino asit profiline sahiptir. BCAA’ların kas oluşturduğu ve kas yorgunluğunu azalttığı gösterilmiştir, buna karşın Glutamin kas ağrısını (DOMS) azaltmada ve bağırsak sağlığını iyileştirmede harikadır. Nitro Tech’in bir porsiyonu 3 gram Kreatin içerir. Kreatinin, peynir altı suyu proteini ile birlikte kullanıldığında daha fazla kas artırdığı klinik olarak ispatlanmıştır. Bu zengin ve kaliteli içerik özelliklerine markanın hemen hemen tüm ürünlerinde rastlanabilir. Muscletech karbonhidrat tozu kullananlar ürünün muadillerine göre çok daha hızlı etki gösterebildiğini belirtiyor. Whey protein ürünlerinin yanı sıra karbonhidrat tozunda da Muscletech kalitesini hissettiriyor. Öte yandan, özellikle whey protein ürünlerinde Muscletech diğer markalara kıyasla tat konusunda bir derece düşük kalabiliyor. Midesi hassas olan kişiler spor salonunda veya antrenman öncesinde whey protein ürünleri alırken zorlanabiliyor. Bu durum, ürünlerin kolay kullanımını da engelliyor.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikMultipower İnceleme Yorum
Sonraki İçerikNature’s Supreme İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ