Muscletech Essential Series Platinum 100 Whey Protein toz formda bir takviye gıda ürünüdür.  Muscletech markasının Essential ürünleri sporcuların günlük ihtiyaçlarını tamamlamaya yönelik ürünlerdir. Muscletech Essential Series Platinum 100 Whey inceleme yapıldığında bu ürünün dikkat çekici özellikleri vardır.

Muscletech Essential Series Platinum %100 Whey

Muscletech Essential Series Platinum %100 Whey Protein Özellikleri

Bu üründe İzole ve Konsantre Whey proteinine sahip bir içerik bulunması, her bir servisinde 5500 mg BCAA ve 4000 mg Glutamin bulunması bu ürünü alırken gözünüze çarpan ve sizi etkileyen özellikleri olacaktır. Kolaylıkla karışabilmesi de kullanan sporcuları memnun edecek bir kısımdır. Tat konusunda ise sizleri memnun edemeyebileceğini sizlere belirtmeliyiz. İçerisinde B6 vitamini içermiyor olması da aklınızda bulunsun. Muscletech Essential Series Platinum %100 Whey Protein 2280 gr olan paketin 1 ölçeği 34 gramdır.  Aynı zamanda 67 adet servis miktarı bulunmaktadır. Bir servisinde 24 gram protein, 1,5 gram yağ, 2 gram şeker ve 1 gram lif bulunmaktadır. Kullanım şekli size göre şekillenebilecek olan bu ürünü genel olarak antrenman sonrasında ve sabahları kalktıktan sonra bir ölçeği yarım litre su ile karıştırıp tüketmeniz önerilir.

Muscletech Essential Series Platinum %100 Whey Protein Yorum & Değerlendirme

‘Muscletech Essential Series Platinum %100 Whey nasıl?’ sorusuna cevabımız, bu ürünün İzole ve Konsantre Whey proteini içermesi diğer supplement markalarından kendini ayrı tutan bir özelliktir. Her bir ölçeğinde 5500 mg BCAA içermesi antremanlarınız da ihtiyaç duyacağınız BCAA ihtiyacınızın büyük bir kısmını karşılayacaktır. Aynı zamanda her bir ölçeğinde 4000 mg Glutamin içermesi de BCAA da olduğu gibi sizin Glutamin ihtiyacınızın büyük bir kısmını karşılayacaktır. Bir ölçeğinde 24 gram gibi yüksek bir protein değeri içermesi ve bunun yanında 2 gram gibi küçük bir değerde şeker içermesi hemen hemen tüm sporculara uygun bir supplement olduğunu kanıtlamaktadır. Bu ürünü bulk döneminizde de definasyon döneminizde de spor seviyeniz ne olursa olsun kullanabilirsiniz. Muscletech Essential Series Platinum 100 Whey ürünününeksik olduğu kısımlar ise tadının kullananlar tarafından beğenilmemesi ve içerisinde B6 vitaminini bulundurmuyor olmasıdır. Fiyat konusunda da sizleri üzmeyecek bir ürün olduğunu sizlere belirtmeliyiz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikMuscletech Essential Series Platinum %100 Beef Protein İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikMuscletech ISO Zero %100 Whey Protein Isolate İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ