Muscletech Essential Series Platinum 100 Beef protein, Muscletech markasının %100 oranında et proteini içeren ve toz formda olan protein tozu ürünüdür. Tamamı izole et proteininden oluşan bu ürün normal etlerden daha çok fazla aminoasit profiline sahiptir. Günlük et ihtiyacını tamamlamak isteyen sporcuların eksiklerini bu ürünle tamamlayabilecek olması bu ürünü supplement piyasasında ayrı bir yerde olmasını sağlamaktadır.

Muscletech Essential Series Platinum %100 Beef Protein

Muscletech Essential Series Platinum %100 Beef Protein Özellikleri

Muscletech Essential Series Platinum 100 Beef Protein içeriği kolajen ve jelatine yer vermez.  Her bir servisinde 3000 mg kreatin bulunmaktadır. 0 şeker ve kolesterol içermesi de bu ürünün özenle hazırlandığını göstermektedir. Bir ölçeği 32 gram olup toplam servis sayısı 28 adettir. Bir ölçeğinde 24 gram protein ve 3 gram karbonhidrat bulunmaktadır. Antremandan sonra ya da önce bir ölçeği su ile karıştırıp tüketebilirsiniz. B6 vitamini içermediğini de sizlere belirtelim.

Muscletech Essential Series Platinum %100 Beef Protein Yorum & Değerlendirme

Muscletech Essential Series Platinum 100 Beef Protein yorum olarak birçok sporcu tarafından olumlu yorumlar almıştır. %100 oranında et proteini içermesi ve izole et proteinden bir ürün olması başlangıç seviyesinde ve ileri seviyedeki sporcular için ideal olacaktır. Günlük et ihtiyacınızı bu ürünle tamamlayabilmeniz bu ürünün en önemli artılarından birisidir. İçeriğinde şeker bulunmaması da sizlerin bulk ve definasyon dönemlerinizde sizlere çok büyük etki yaratacaktır. Muscletech Essential Series Platinum 100 Beef Protein iyi bir düzeyde beslenme düzeni ve sıkı antrenmanların ardından kullanılmasıyla vücudunuzdaki değişimi siz de kısa sürede görebileceksiniz. Bu ürünün tek yanı fiyat olarak biraz pahalı olmasıdır ama içeriğinin kaliteli oluşu tabi ki fiyata yansıyacağını göz ardı etmemenizi öneririz. Başlangıç seviyesinden ileri seviyedeki sporculara kadar kullanılabileceği ve etkiyi göstereceği ürün olduğunu da bilmenizi isteriz. Genellikle bu ürünü kullanan sporcu pek göremeyebilirsiniz. İnsanlar ya bu ürünü bilmediklerinden ya da ihtiyacı olarak görmediğinden kullanmıyorlar ama bu ürünün spor hayatınızda sizlere çok iyi bir takviye gıda olabileceğini içerik bilgisiyle ve yorumlarımızla sizlere göstermek istedik.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikMultipower Formula 80 Evo İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikMuscletech Essential Series Platinum %100 Whey İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ