Multipower markasının Formula Evo supplementi toz formda olan kompleks yapıda bir protein tozu ürünüdür. Multipower Formula 80 Evolution, sporcuların protein takviyesini karşılarken aynı zamanda içerisinde sahip olduğu Vitamin ve Mineraller ile de müşterilerinin ihtiyaçlarını kapatmaya yöneliktir. Emilim olarak kısa ve uzun süreli emilim de bulunan proteinlere sahiptir. Multipower Formula 80 Evo’nun göze çarpan ilk özelliğiyse %80 oranında protein içermesidir.

Multipower Formula 80 Evo Özellikleri

Multipower Formula 80 Evo’nun özellikleri 5’te 4 oranında protein içeriğine sahip olması, düşük yağ oranı, geniş yelpazede Vitamin ve Mineral içermesi, %23 oranında BCAA aminoasidi içermesi ve kompleks protein karışımına sahip olmasıdır. Kompleks protein karışımında bulunan protein çeşitleriyse Kazein Proteini, Süt Proteini, Konsantre Whey Proteini ve Yumurta Proteinidir. Multipower Formula 80 Evo 510 gr kutusunda bir ölçeği 30 gramdır ve toplam 17 servis sayısı mevcuttur. Multipower Formula Evo 80 %6 oranında karbonhidrat içermesi de gözden kaçmıyor. Gluten, Aspartam, GDO, Domuz Katkı Maddesi ve koruyucu maddeleri içermez.

Multipower Formula 80 Evo Yorum & Değerlendirme

Multipower Formula 80 Evo nasıl diye soracak olursanız, ürün supplement piyasasında birçok müşteri tarafından tercih edilmekte olan bir üründür. %80 oranında protein içeriğine sahip olması başlangıç ve orta düzeydeki sporcular için yeterli olacaktır. İçerisinde Vitamin ve Mineraller içermesi de günlük ihtiyacınız olan Vitamin ve Mineralleri gidermenizde size yardımcı olacaktır. Bir ölçeğinde 15 gram şeker içermesi ise definasyon dönemine giren ya da şekersiz diyet yapan sporcuların tercih etmemesine sebep olacaktır. Tat olarak kullanan kişilerin memnun olması da Multipower Formula 80 Evo’nun önemli sayılabilecek bir artısıdır. Etki konusunda da kullanan sporcuların pozitif yorumları Formula 80 Evo’yu alırken memnun kalacağınızın bir göstergesi olacaktır. Fiyat konusunda ise sizleri birazcık düşündürecek olsa da araştırmak ve almak istediğiniz supplement listesine koymanıza engel olmayacaktır. Antrenman öncesi ve sonrasında birer ölçek tükettiğiniz takdirde size gıda takviyenizi tamamlama konusunda yardımcı olacaktır lakin kesin bir ibare kullanmamız yanlış olacaktır. İçeriğindeki şeker miktarı ve fiyatının sizleri bir hayli düşündüreceğini sizlere tekrardan belirtmek isteriz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikIronMaxx Glutamine Pro İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikMuscletech Essential Series Platinum %100 Beef Protein İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ