Supplement sektörünün odak markalarından birisi olan Isopure, ismindeki ‘pure’ (saf) kelimesinin hakkını vermek konusunda oldukça ısrarcı bir marka demek mümkün. Zira Isopure piyasaya sunduğu ürünlerini yüksek saflık ve yüksek kalite standartlarıyla üretiyor. 1984’ten bu yana piyasada adından söz ettiren markanın satışa sunduğu ürünlerin tamamı özel teknolojilerle üretiliyor. Özellikle diyet sürecindekiler için isabetli ürün alternatifleri bulunan markanın merak edilen yönlerini yazımızın devamında ele alacağız.

Isopure Protein Tozu

Sadelik ve saflık açısından sektörün öne çıkan markası olarak kabul edebileceğimiz Isopure, protein tozlarıyla verdiği sözü tutuyor. Isopure protein tozları sıfır karbonhidrat içeriyor. Bu özellik de markanın alanında kendine has bir çizgi yaratmasını mümkün kılıyor. Diyet sürecindeki sporcuların beğenerek tercih ettikleri Isopure whey protein tozu kullanıcı yorumları incelendiğinde belirli noktalarda ise eleştiri topluyor. eleştiriler genel olarak ürünlerin köpürmesi ve topaklanmasına yönelik olarak karşımıza çıkıyor. Bizce bu durumun nedeni ise ürünün formülasyon açısından spesifik olması. Sıfır karbonhidrat ve yüksek oranda %100 saf whey proteini içeren bir ürünün eksileri olarak kabul edilebilir olduklarını da söyleyebiliriz. Tat konusunda ise ürünlerin bekleneni karşıladığını söyleyebiliriz.

ISOPURE

Isopure Amino Asit

Kalite standartlarını amino asit grubunda da ortaya koyan Isopure, sporculara ihtiyaçları olan glutamin ve BCAA takviyelerini de saf ürünlerle sunuyor. Isopure glutamine ve BCAA ürünleri toz ve likit formda piyasada yer alıyor. Her iki alternatif de içerik bazında kullanıcıların beğenisini kazanıyor diyebiliriz. Burada ortaya çıkan önemli bir avantaj ise markanın kendi alanında neredeyse meşrubat olarak kabul edebileceğiniz çok sayıda aroma ile yarattığı içecekler oluyor. Günlük kullanıma uygun bu ürünler günlük amino asit ihtiyacını karşılamak isteyenler için lezzetli ve pratik ürünler oluyor. Fiyat performansı da orta skala için ideal olarak görülebilir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Isopure Yorum & Değerlendirme

Piyasada %100 saflık vadeden sayılı markalardan olan Isopure, marka isminin hakkını gerçekten başarıyla veriyor. Ancak marka genel olarak niş bir alana konumlanmış ve her sporcunun beklentisini karşılayabilir demek mümkün değil. Fiyat açısından genel olarak orta üzeri düzeyde olduğunu söyleyebileceğimiz Isopure Türkiye ve birçok Avrupa ülkesinde belirli bir kitlenin sıkı takip ettiği markalardan.

Hemen Protein Tozu Ürünlerini Keşfedin! >

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikIronmaxx İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikInkospor İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ