Merkezi Almanya’da bulunan ve 1982’den bu yana supplement pazarında kendisine özel bir yer açmayı başaran Inkospor, sektörde özellikle ürün gamıyla tanınan bir marka. Inkospor global anlamda en güvenilir hammaddelerle, güvenilir sertifikalar altına üretim yapıyor ve bu özelliğiyle birçok ülkede güvenilerek tercih ediliyor. Bu yazımızda Inkospor’un ürün ailesine yakından bakacağız ve çeşitli incelemeler yaparak yorumlarımızı kaleme alacağız.

Inkospor Protein Tozu

Protein tozu üretiminde yüksek kaliteli whey protein kullanan Inkospor, Avrupa Standartlarını karşılayan ürünler yaratıyor. Inkospor whey protein kalite yönünden kullanıcıların beklentilerini karşılıyor ancak markanın eleştirildiği yönlerden birisi porsiyon başına protein miktarı oluyor. Marka bu miktarı BCAA karışımı ile dengelemeye çalışmış olsa da spesifik kullanıcılar tarafından tercih edilebilir bir ürünün ortaya çıkmasına neden oluyor. Inkospor protein shake ürünleri karışım ve tat konusunda ise ortalama düzeyde bir sonuç ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Inkospor

Inkospor Amino Asit

Markayı öne çıkaran ürün kategorisi amino asit grubu oluyor. Inkospor Nutrition kaliteli hammadde özelliklerini kullanmaya devam ettiği BCAA ürünlerinde 2:1:1 oranından faydalanıyor. Bu oranlar piyasada sporcuların en sık tercih ettikleri oranlar olmakla beraber, yoğun antrenmanlarda beklenen sonucu almak istediğinizde markayı tercih edebiliyorsunuz. Markanın bu grupta likit ve toz formda olmak üzere ürün seçenekleri bulunuyor. Fiyat performans açısından da başarılı olduğu bu kategoride sporcuların beğenisini kazanan marka, tat ve karışım (toz ürün için) açısından da artı puanı hanesine yazdırmayı başarıyor.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Inkospor Yorum ve Değerlendirmelerimiz Alman menşeili supplement markası Inkospor gainer, multivitamin, yağ yakıcı gibi çeşitli kategorilerde de sporcu besinleri sunuyor. Bu kategorilerde de genel olarak standartlarını koruyan markanın piyasadaki konumu orta ve orta üzeri düzeyde denilebilir. Fiyatlandırma açısından da piyasa ortalamasını takip ettiğini görebileceğiniz marka, porsiyon başı fiyatlarda beklentilerinizi karşılayacak düzeyde denilebilir. Eğer sporcu besinleri kullanmayı ve kullandığınız ürünlerde kalite standartlarını önemsediğinizi düşünüyorsanız Inkospor’un farklı kategorilerdeki ürünlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Yalnızca markanın özellikle diyet yapanlar için formüle edilmiş pek ürün alternatifi bulunmuyor.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikIsopure İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikMHP İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ