Sporcu gıda destek ürünleri arasında yer alan Hardline Tribulus Terrestris 100 kapsül dünyanın pek çok yerinde yetiştirilen Tribulus Terrestris ekstresinden elde edilmektedir. Demirdikeni adıyla da bilinen Tribulus Terrestris; protein sentezine sunduğu katkı ile meşhurdur. Tabii, ham maddesinin bu özelliği sayesinde Hardline Tribulus Terrestris ne işe yarar diye sormaya dâhi gerek kalmamaktadır. Kapsül formdaki Hardline Tribulus Terrestris yorumları da kullanım pratikliği bağlamında olumlu tecrübelere işaret etmektedir. Sunduğu katkı ile fiyat performans algısında başarılı bir imaja sahiptir.

Hardline Tribulus Terrestris

Tribulus Terrestris Nedir?

Demirdikeni ismiyle anılan tribulus terrestris; protein sentezine yardımcı olarak pozitif nitrojen dengesini sağlayan bir yapıdadır. Tribulus ürünü olan Hardline Tribulus yorumlar ışığında incelendiğinde de bu bitkiden hareketle vücuda sunduğu katkıların kolayca anlaşılabileceği görülmektedir. Nitekim, tribulus terrestrisin vücutta yarattığı etkiler, kasların hızlı iyileşmesine yardımcı olduğuna delalettir. Kasların hızlı iyileşmesi ise, vücudun daha fazla egzersiz yapmak suretiyle daha fazla kas geliştirilebileceği bir yapı kazanması anlamına gelmektedir. Mevcut sportif performansa katkı sunmasının yanı sıra bu performansın artırılmasını da hedeflemekte olan destek gıda ürünü sayesinde doğal bir içerikten güç alarak sporun etkisini artırmak kolaylaşmaktadır.

Hardline Tribulus Terrestris İçeriği

İçerik olarak Hardline Tribulus nedir, yüzdesel bağlamda hangi bileşenleri içermektedir gibi sorulara karşılık; kapsül formdaki bu ürünün her bir kapsülünde minimum % 40 steroidal saponin ve % 10 protodioskin içeren 625 mg’a karşılık gelen tribulus terrestris özüne sahip olduğunu bilmekte fayda vardır. Hindistan’ın geleneksel şifa yöntemi Ayurveda ve geleneksel Çin tıbbında geniş bir yer kaplayan tribulus terrestris; libido artışı etkisi ile ünlenmiş olsa da enerji seviyesinin, kas gücünün ve kas kütlesinin artışını sağlayarak sportif temelli kullanımda da başvurulan bir hammadde hâlini almıştır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Tribulus Terrestris Etkileri

Hardline Tribulus Terrestris ürünü, adında da yer alması münasebetiyle kolayca anlaşılabileceği üzere tribulus terrestris etkilerinin sağlanması adına güçlü bir etkiye sahiptir. Tribulus terrestrisin aktif bir elementi konumundaki protodioscin; kompleks tribulusun salgılanmasını tetikleyerek bu seviyeyi % 20 ilâ 50 arasında artırmakta, dolayısıyla tribulus desteklerinin vücudun hormon seviyesini düzenlemesine katkı sunmaktadır. Tribulus, hormon desteğinin yanı sıra kan dolaşımını artırmak suretiyle kaslara daha fazla oksijen ve besin iletimini sağlamaktadır.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikOlimp Rocky Athletes Glutamine İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikIsopure Perfect Creatine Monohydrate Powder İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ