Türkiye’de yerel pazarın en çok tanınan supplement markalarından birisi olan Hardline, üst firmasının sektörel deneyiminin bir yansıması olarak karşımıza çıkıyor. Tuva İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.’nin bir dönem supplement ithalatı yaparak distribütörlük deneyiminin ardından 2003 senesinde yarattığı Hardline, bugün oldukça geniş bir ürün yelpazesi ve ürün çeşitliliği ile sporcuların tercih ettiği markalardan birisi oluyor. Spor salonlarında özellikle son yıllarda daha yaygın hale gelmeye başlayan markanın incelemesini bu yazımızda yapacağız ve bu yaygınlık kazanma sürecinin temelinde yatan artı ve eksi yönleri irdeleyeceğiz.

Hardline Protein Tozu

Öncelikle altını çizmemiz gereken konu Hardline protein tozu konusunda gerçekten parmakla gösterilebilecek bir marka. Çünkü piyasada genç sayılabilecek bir isim olmasına rağmen farklı gramajlarla, ambalajlarla ve formüllerle çeşitlendirilmiş ürün alternatifleri bulunuyor. Burada markayı öne çıkaran etmen ise sporcuların tam olarak kendi ihtiyaçlarına uygun formülleri bulabiliyor olması. Harline protein tozları 30 gramlık şaseden, 4000 gramlık bidona kadar farklı gramajlardaki alternatifleri sayesinde kullanıcılara önce deneme daha sonra dilerlerse uzun vadeli kullanım için ürün edinebilme imkanı sağlıyor. Hardline protein tozu yorum ve değerlendirmeleri incelendiğinde markanın hem formül açısından kullanıcıların beğenisini kazandığı hem de -özellikle- piyasa fiyatı açısından memnun ettiği görülebiliyor.

Hardline

Hardline Karbonhidrat Tozu

Kütle arttırmak ve vücudunu büyütmek isteyenler için karbonhidrat tozu önemli bir besin takviyesi olarak kabul edilir. Kullanıcılar açısından önemi yalnızca etkisi olmamakla beraber formülasyonun da oldukça hassas bir konu olduğunu vurgulamış olalım. Hardline, bu alanda tekil olmayı tercih ediyor ve kendi imzasıyla piyasaya sunduğu orijinal formülü kullanıcılarla buluşturuyor. Hardline karbonhidrat tozu piyasada sporcuların beğenisini toplayan saf bir ürün. 4 kg’lık bidonla edinebileceğiniz ürünü vücut geliştirmeye odaklandığınız, güç ve performans takviyesine ihtiyacınız olduğu dönemlerde kullanabiliyorsunuz. Son olarak bu ürünün de piyasa fiyatı ile başarılı bir performans gösterdiğini söylemek gerek. Hardline karbonhidrat kullanımı kullanıcı yorumlarında hızlı etkisiyle de övülüyor diyerek bu kategori için markanın değerlendirmesini sonlandırabiliriz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Hardline L-Karnitin ve CLA

Çeşitli formlarda yağ yakıcı ürünleriyle kendi alanında orijinal işler yaratmaya odaklanan Hardline’ın L-Karnitin ve CLA ürünleri hem ambalaj hem de form bazında farklılaşıyor. Kapsül, tablet ve sıvı formdaki yağ yakıcı ürünlerinde genellikle kendi formüllerini kullanan marka, yaratıcılık konusunda başarılı işler ortaya koyuyor. Hardline L Karnitin ürününün sıvı formdaki alternatifiyle yağ yakmak isteyenler arasında adını duyurmuştu ve bu alanda uzun süre en çok tercih edilen markalardan birisi olmayı başarmıştı. Benzer şekilde Hardline CLA için de iyi bir satış başarısı yakalayan marka her iki yağ yakıcıda da özellikle sıvı formda, piyasa genelinde yaşanan kritik bir sorunu yaşıyor: tat. Aroma konusunda likit formda L-Karnitin ve CLA üreten markaların birçoğu için aşılamayan sorunlardan birisi de ürünlerin tadı. Hardline da ne yazık ki tat konusunda bu noktada sınıfta kalıyor. 

Hardline Yorum ve Değerlendirme

Yerli bir marka olarak piyasada özellikle maliyet avantajı elde eden Hardline, sporcuların ihtiyacı olan ürüne daha düşük bütçelerle ulaşmasına olanak sağladığı için oldukça dikkat çekici. Hem deneyimli bir marka olması, hem ürün formüllerinin kullanıcı bazında çeşitlenmesi hem de fiyat avantajı bir arada ele alındığında markanın Türkiye pazarının öne çıkan isimlerinden birisi olduğunun altını çizmemiz gerekiyor. Hardline multivitamin ve mineral ürünleriyle de alanında başarılı dememiz gerek. Genel bir değerlendirme ile toparlamak gerekirse, piyasada birçok markanın muzdarip olduğu eksileri olan marka bütüne bakıldığında başarılı bir çizgide.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikGNC İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikMultipower İnceleme Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ