Türkiye’de sporcu besinleri pazarına 2017’de giriş yapan ve sektörde 20’inci yılını kutlamaya hazırlanan GU Energy, pazarda oldukça lokal bir alanda kendisini gösteren markalardan. Amerika menşeili bir marka olan GU Energy jel formundaki ürünleriyle sektörde dikkatleri üzerine topluyor ve genel olarak enerji-performans odaklı formülleriyle adından söz ettiriyor. biz bu yazımızda markanın piyasadaki ürünleri ile ilgili genel değerlendirmelerde bulunacağız ve kullanıcı deneyimlerinden yola çıkarak markayı inceleyeceğiz. Bakalım marka kendisini konumlandırdığı niş alanda nasıl bir performans sergiliyor…

Gu Energy Enerji ve Performans Ürünleri

Yüksek tempo gerektiren spor faaliyetleri ve antrenmanlar için sporcunun ihtiyacı olan temel faktör enerjidir. Sporcuyu harekete geçiren enerjiyi spordan önce iyi bir şekilde depolamak, çalışma performansının doğal olarak arttırır ve hedefe ulaşmak daha kolay hale gelir. İşte tam olarak bu alana odaklanarak ürünlerini yaratan GU Energy, ismiyle de vadettiğini bizlere anlatıyor demek yanlış olmaz. Çünkü marka yalnızca enerji ihtiyacına yanıt veren ürünler yaratıyor. Buradaki ‘yalnızca’ tabiri aklınıza tek bir ürünü getirmesin çünkü marka enerji kaynağı ürünlerinde aradığınız ikinci bir takviyeyi de beraberinde getiriyor.

Markayı sektörde özel bir alana yerleştiren faktör tek kullanımlık ambalajlarda ister tekil ister kutu halinde satın alabileceğiniz jel formundaki takviye edici besinler oluyor. Bu ürünler kendi aralarında içerdikleri etken maddelerin de etkisiyle farklı alanlara odaklanıyorlar. Enerji, yağ yakımı ve güç olmak üzere üç farklı alanda birbirlerinden ayrılan formüller, kullanıcılara kendi ihtiyaçlarına göre ürün seçebilme imkanı sunuyor; ki bu durumda piyasadaki supplement markalarının birbirlerine karşı kozlarından birisi oluyor.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

GU Energy yağ yakım ürünleri ihtiva ettikleri kafein içerikleriyle yağ yakmanızı kolaylaştırıyorlar. Amino asit içeriği ve kafein ilavesi ile kas kaybı olmadan yağ yakımına odaklanmanızı sağlayan formül çalışmalarınızı arzu ettiğiniz şekilde ilerletebilmenize yardımcı oluyor.

GU Energy kafein katkılı ürünler güç ve performans desteğine ihtiyacı olan sporcular tarafından da tercih edilebiliyor.

GU Energy Yorum & Değerlendirme

GU Energy Yorum ve Değerlendirmelerimiz Markanın ürünlerini özellikle bisiklet ve koşu gibi spor dallarıyla uğraşıyorsanız gönül rahatlığıyla tercih edebileceğinizi söyleyelim. GU Energy kullananlar markanın kendi alanında iyi bir performans gösterdiğini belirtiyorlar ancak eksi yön olarak ürünlerin oldukça yoğun kabul edilebilecek aroması oluyor. Burada tat yoğunluğunda tatlandırıcıların etkisi göz önünde bulunduğunda, markanın belirli kullanıcılar tarafından tercih edilmesinin zor olduğu söylenebilir. Son olarak fiyat performans açısından da ürünlerin orta skalanın biraz üzerinde olduğu söylenebilir.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikGrenade İnceleme ve Yorum
Sonraki İçerikIronmaxx İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ