Sporcuların supplement almaya karar verdiklerinde araştırması gereken ürünlerden biri de Grenade Hydra 6ürünüdür. Grenade Hydra 6 %50 oranında saf ve hızlı bir emilime sahip İzole Whey içermektedir. İçerisinde %50 oranında sahip olduğu Micellar Kazein ile de uzun süreli bir emilim sağlar. Grenade Hydra 6 servisi başına çok çok düşük bir yağ oranı içermektedir. Bir kutuda 52 servis ve 2 ölçeği 35 gramdır. İçerisinde 24 gram protein, 1,9 gram yağ, 2,8 gram karbonhidrat bulundurmaktadır.

Grenade Hydra 6 Özellikleri

Grenade Hydra 6 içeriği aspartam, domuz katkı maddesi, et ürünü, GDO ve koruyu madde içermemektedir. Sporda başlangıç seviyesindeyseniz antrenmandan hemen sonra 1 ölçeği 300 ml su ile karıştırıp tüketebilirsiniz. Orta seviyede antrenmandan yaklaşık 45 dakika önce ve antrenmandan hemen sonra 1 ölçeği 300 ml su ile karıştırıp tüketebilirsiniz. İleri seviyede spor yapıyorsanız antrenmandan yaklaşık 45 dk önce ve antrenman sonrası 1 ölçeği 300 ml su ile alabilirsiniz. Buna ek olarak sabahları ya da uyumadan önce 1 ölçek daha tüketebilirsiniz. Süt veya su ile karıştırılıp tüketebilirsiniz.

Grenade Hydra 6 Yorum & Değerlendirme

Grenade Hydra 6, protein içeriği ile incelenmesi gereken ürünlerden birisidir. Titizlikle ve kullanıcıların isteklerine göre üretilen Grenade Hydra 6 protein %50 oranında saf ve hızlı bir emilim sağlayan İzole Whey içermektedir. Bu oran diğer supplement markalarına göre oldukça iyi bir miktardır. Servis başına 1,9 gram yağ içermesi definasyon döneminde olan sporcuların kullanmak isterken bir kere daha düşünmesine sebep olsa da spora yeni başlayan ya da orta düzeyde olan sporcular için ideal bir ürün olacaktır. Kompleks bir protein tozu olmasıyla spor yapan birçok sporcunun beslenmesine takviye olarak kullanabileceği bir ürün olacaktır. Grenade Hydra 6 protein özellikleri ile öne çıkmaktadır. Ambalaj tasarımı bazı insanlar tarafından beğenilmezken birçok kişi bunu ilgi çekici bulmuştur. Tat konusunda da sizleri oldukça etkileyebileceğini sizlere söyleyebiliriz. Stok durumu satıcı firmalara göre değişiklik gösterse bile rahatlıkla bulabileceğiniz bir ürün olduğunu sizlere söyleyebiliriz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikBSN Syntha-6 Limited Edition İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikHardline Whey 3Matrix Base İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ